Ecocorner - Krapnieki

Brāļu-krāpnieku uzņēmums! Nekādā gadījumā neuzsāciet darba attiecības ar šiem Madonas afēristiem no Ecocorner!
Viņi tik skaisti sabrauc pa ausīm, ka viņiem ir augošs un stabils uzņēmums, algas maksā laicīgi, kā arī viss notiek oficiāli,darba organizācija ir teicama utt.!!! BET.... dokumentus kā solīja pirmajā dienā sakārtot, tā nav to izdarījuši 2 mēnešu laikā; darba organizācija ir drausmīga (sākot ar materiāliem, kurus citreiz darbiniekiem jāpērk par saviem līdzekļiem, un šad tad, ar atgadinājumiem, Tev to atgriež); darba auto tik dzīvojas pa auto servisiem, par ko arī nespēj samaksāt, un degvielu lej pa piecīti dienā, kuras nekad nepietiek, un atkal jālej par saviem līdzekļiem! Alga par otro mēnesi (pēdējo) līdz šim nav izmaksāta! Un Normis ir tāds vecis, kurš pat nespēj pacelt telefonu, bet tik drukā savus sms... Ticiet man, un nekad neiesaistieties jebkādās attiecībās ar šiem krāpniekiem!Viņi piekrāpa daudzus, tikai nesaprotu, kapēc visi klusē!??

F fearinnaf 07.12.2013

Pilnībā piekrītu! Notrādāju pie Normja gandrīz 3 mēnešus bez brīvdienām 15h diennaktī. Rezultātā Normis pateicības vietā nevis samaksā naudu, bet izdomā miljons ieganstus, lai samazinātu manu algu, kuru tāpat ir jāgaida pus gadu!

F FPLATVIJA 20.01.2015

Несвязывайтесь с EcoCorner! Обманщики, зарплаты неплатят! Счета за товар и услуги неоплачивают! Неблагодарные, лживые!