ECO STOCK ENERGY GROUP sia - afēristi

"ECO STOCK ENERGY GROUP" sia pasūtīja š.g.aprīlī veikt transporta pakalpojumus kravai no Vācijas uz Rīgu. Diemžēl, mašīnu neiekrāva, jo kravas vispār tur nebija. Firmas pārstāvis Sandijs Baltkājs dzelžaini un no visas sirds solīja, ka samaksās par velto mašīnas braucienu. Solījumi ir izkūpējuši gaisā, solītās naudas nav. Nez cik reizes esmu viņam zvanījusi - nauda tika solīta no dienas uz dienu. Diemžēl, tagad arī uz telefonu vairs neatbild. Painteresējos par firmas reputāciju Lielvārdē - nekas labs neesot:(
Ja nu Sandijam Baltkājam "ierunāsies" sirdsapziņa, tad jums par to noteikti paziņošu!

Z

S sb1 09.01.2013

Sveiki
Vācijas partneris par konkrēto lieko reisu samaksāja šoferim uz vietas, ja nemaldos pēc šofera stāstītā 50 EUR skaidrā naudā. Vajadzētu laikam painteresēties kā Jūsu uzņēmumam sokas ar grāmatvedību. Zvanot tika skaidri gaiši pateikts, ka ir samaksāts uz vietas, Jūs tikai strikti pateicāt, ka vajag Jums maksāt.( dalīties jau visiem gribas... :DDD)
Domāju Vācijas partneris var apliecināt, ka samaksāja par transportu uz vietas.