ECO SLIM pilieni - Krāpšana

Gribēju tikai brīdināt cilvēkus,neticiet šo pilienu iedarbībai,pilnīgās muļķības un naudas izkrāpšana!
Es izdzēru pilnu kursu,3 pudelītes,ne gramu no svara nezaudēju,kaut arī solīja 100%rezultātus.
Kad vērsos viņu mājaslapā,sadaļā atsauksmes,jau otrajā dienā mans komentārs bija pazudis,tas vien jau visu izsaka...

C critical thinker 05.07.2017

kāds naivums...
samaziniet kalorijas. tad viss notiks.

Kolta 05.07.2017

Nevieni pilieni, nekādas tievinosas tējas vai tabletes NEKAD nepalīdzēs nomest lieko svaru. Ir jāsporto, jāiet uz zāli vai jāalgo privātais treneris. Tikai ta var iegūt sev vēlamos rezultātus. Būtu muļķīgi cerēt, ka dzerot kaut kādus pilienus un tajā paša laika ēdot visu kas pie rokas , zudis kilogrami kaut kur nekurienē.

C critical thinker 05.07.2017

starp citu, sportot nav obligāti. nekad neesmu sportojis. sportošana, protams , disciplinē un palīdz taukus muskuļos pārvērst. man to nevajag, esmu kalsns, aug tikai guza. samazinu kalorijas, un viss. 10 kg nostaigā pāris mēnešu laikā.

V V.R. 17.08.2017

Es par Eco slim varu teikt to pašu-nekam neder,tik kg klāt un arī mani komentāri tika izdzēsti!sazināties telefoniski iespējams tikai atkal uztaisot pasūtījumu,kur teica,jāpagaida,katrs organisms savādāks esot???? un tā 3ned.gaidīju!????

M Mārīte Veldre 13.09.2017

man gan palīdz nav jaa 10kg meenesii bet vismaz paliidz esmu apmierinaata

S smaidra 10.10.2017

Pilnīgi nauda izsviesta.Veselu nedēļu ēdu tikai kāpostus,burkānus,bietes un kādu vārītu olu,bet svars stāv uz vietas.

J Jānis Brencis 03.11.2017

pirmā nummura krāpnieki! samaksāju 80 . eiro , man solija , ka zaudēšu vismaz 15 kg svara , taču svars nevis samazinājās , bet pieauga par 2 kg ! CILVĒKI ESIET MODRI !

S smaidra 04.11.2017

Man solīja,ka naudu atmaksās,lai nosūtu konta numuru.viņi ir vistīrākie krāpnieki.Viņiem ir tikai e-pasta adrese [slēpt]@gmail.com. .Sazināties iespējams ir tikai ja veic pasūtījumu.

V Vitish 10.12.2017

Paldies par komentāriem. Neticēju Eco Slim iedarbībai jau tāpēc, ka neviens no minētajiem uztura speciālistiem un dietologiem internetā nav.

L lili555 14.01.2018

Kā var atļaut tirgot šādus līdzekļus,tā ir kārtējā krāpšana!Neticiet šīm piedāvātām,,pasakām".Ja jau būtu tik vienkārši kā piedāvā,tad visi staigātu bez liekā svara problēmām,bet šinī gadījumā kāds iedzīvojās uz citu cilvēku lētticību...Neatbalstiet Krāpniekus!

Neticat šim viltus solījumam, nekādu svaru nezaudēsiet. Es lietoju Herbalife produktus pēc viņu uztura plāna, esmu atsākusi zumbot, arī svars attiecīgi katru nedēļu samazinās pa 1-2kg. Viss ir darbs. Man Eco Slim nepalīdzēja, neviens dietologs no šīs firmas ar Jums nestrādās.

G Gaida Jermane 13.03.2018

Eco Slim pilieni pilnīgas muļķības.Izlietoju bet svars kā bija tā ir.Neiesaku nevienam izmest naudiņu.

A Atulis 20.07.2018

Eco Slim arī mani izdevās piekrāpt. Solīja mēneša laikā 10kg.nost, dabūju mīnuss neviens. Nu ko, biju naiva, jo pēc garas telefonsarunas tiešām domāju, ka būs OK. Tagad netieku vaļā no uzbāzīgām Eco Slim reklāmām uz datora ekrāna.