Eco Kids Furniture - Krāpšana

Facebook lapā tika izsludināta akcija par bērnu gultām, kuras var iegādāties par ļoti izdevīgu cenu. Ļoti filigrānā veidā paprasa naudu, ar visiem līgumiem, bet preci nepiegādā! Sola tikai rīt visu nokārtot! Naudu arī atpakaļ neskaita.
Līgumā ir norādīts Rihards Meijers 14.12.92. Esat modri! Skopais maksā divreiz.

Janis Zlemešs 13.04.2018

Protams nedrikst uzticēties un kur nu vel netā naudu skaitīt! FB ir homoseksualistu un sektantu, krāpnieku un visa veida blēžu portāls! Prece un ligumi ir jāpērk uz vietas un nauda ar! Dzivojam blēžu gadsimtā!

J Janis Spruls 26.04.2018

Tiesi identiska situācija.. tiek gatavoti dokumenti policijai.. varam apvienoties

Z [email protected] 18.05.2018

Sveiki! Arī es tiku apkrāpta! Labprāt apvienotos ar Jums un ierosinātu krimināllietu!

M Miķelsone Ivita 17.11.2018

Labdien! Man arī vairs neatbild šī iestāde. Mēs gan gultu dabūjām, bet veļas kastes zem tā arī nepiegādāja un nevar sazināties. Esam gan iekrituši tikai uz 50€, bet tā arī ir nauda.

K Karlīna Zeļģe 18.05.2018

Neesat vienīgie, šodien arī došos iesniegt ziņojumu policijā.

A Alina Voronoviča 13.06.2018

Kāda ir situācija uz doto brīdi. Esam arī ieberzušies ar viņiem. Vai ko panācāt?

R Reinis V 17.11.2018

Kads ir atguvis naudu?

L Līga Gaile 15.07.2019

Tagad darbojas ar Sofalux nosaukumu facebook!

sofalux nav saistits ar sito kompaniju, nakam reiz parbaudi un neraksti mulkibas