www.sudzibas.lv Eco Baltia VIDE Neatrunāta pakalpojumu izcenojumu maiņa

Eco Baltia Vide - Neatrunāta pakalpojumu izcenojumu maiņa

Šī kompānija neievēro vienošanās un nepilda solījumus, ko tās darbinieki snieguši. Bez iepriekšējas saskaņošanas, vienpusēji maina sadarbības noteikumus un par vairāk kā 40% paaugstina pakalpojumu cenu, jau pēc pakalpojuma sniegšanas. Ļoti nekorekta rīcība no kompānijas puses, esiet uzmanīgi strādājot ar šo kompāniju un ja strādājiet ar to, tad par sadarbības noteikumiem un to, ka tie sadarbības laikā nemainīsies vienojieties tikai rakstiski un katru reizi atsevišķi. Savas pretenzijas esmu mutiski paudis kompānijas pārstāvjiem.

profils 14.09.2015

Zini, izmanto un aizsargā savas Likumīgās TIESĪBAS!

( viedokļa oriģinālversija: http://www.manastiesibas.lv/pun/viewtopic.php?id=6136 )

Ir tak' sacīts (nedaudz pārfrāzējot): "Slīcēju glābšana = pašu slīcēju kompetence un atbildība."

Šajā valstī pašreiz spēkā esošās likumdošanas attiecīgie normatīvie akti (NA) ir pietiekami kvalitatīvi, lai Latvijas iedzīvotājiem, t.sk. arī VISIEM, kuri izmanto pašvaldību u.c. "komunālbiznesmeņu" sniegtos ūdens piegādes / kanalizācijas, apkures, kā arī apsaimniekošanas / pārvaldīšanas u.c. pakalpojumus, būtu VISAS nepieciešamās iespējas gana efektīvi un pilnvērtīgi realizēt un aizsargāt savas Likumīgās Tiesības.

Iespējamajiem interesentiem - skat. attiecīgo informāciju interneta portāla "MANASTIESIBAS.LV" diskusiju "Forumā":

t.sk. "Foruma" tematiskajās sadaļās -

- "Dzīvokļa tiesības":

- "Personas datu aizsardzības tiesības":

- "Patērētāju aizsardzības tiesības":

- "Saistību tiesības":

u.c., kopumā 26 tematiskās sadaļas.

Ir sacīts: "Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!" ;)