www.sudzibas.lv Eclectica Slikts serviss

AtrisinātaEclectica - Slikts serviss

ĻOTI, ĻOTI Šausmīga apkalpošana, tā vietā lai konsultētu vai izpalīdzētu , sēž uz savas pēcpuses un atļaujas komentēt visādas riebeklības . Briesmīga attieksme, neiesaku šo veikalu! Fotogrāfijā redzams veikals ar visu “ jauko” pārdevēju ! Vairs arī pati negrasos tur pat iegriezties. Vērts pieminēt , ka visu to laiku kamēr tur atrados , šī kundzīte neveica savus darba pienākumus , atskaitot to ka gvelza muļķības
Rīga Plaza

21.06.2022

Sūdzība veiksmīgi atrisināta kristomoe 21.06.2022

Problēma atrisināta.

K

B Bez vārda vārds 21.06.2022

ko tu neproti nopirkt to kas tev uzlien mugurā? tu nezini savus izmērus? tev nav gaumes? kas par problēmu? kāpēc kādam ir jāmāca vai kautkas jāskaidro tev? nauda ir pa ko pirkt, bet smadzenes lai nopirktu drēbes nav. kas par sviestu...

K kristomoe 21.06.2022

ka tik neesi tā pati varone. Nav jau problēmu nopirkt vai ko, bet fakts ka lien un komentē visādas stulbības pie tam - NEVIETĀ! ja tev nav smadzenes tad neej par pardevēju-KONSULTANTU, jo redz nejēdz nozīmi šiem vārdiem.

K kristomoe 21.06.2022

izlasi rakstu vēlreiz un uzzināsi problēmu! paņem acis pierē

A ahabha 21.06.2022

palasot tavu komentārus zem citiem postiem .. iedūdzētu tiesā tevi ka jūs kā trollis atļaujaties kaut kadu sviestu rakstit. savas dusmas izlikt. reali smiekligi

B Bez vārda vārds 22.06.2022

atradies detektīvs :D :D :D nopērt publiski tādu.

K Klēr 21.06.2022

Nu pirmkārt žēl ka stāvešana tagad ir sēdēšana!. Ko Tu gaidiji ka tevi kā viesnīcas numuriņa apkalpos jums to un to? Vajadzēja palīdzību aizej un paprasi palīdzēs, bailes prasīt nu tā nav pārdevējas vaina, viņa tak neies zīlēt ko šis un tas klients vēlās, daudzos apģerbu veikalos kuros ir viens pārdevēja būs pie kases vai arī izliks preci .. darba pienākums atrasties darba vietā ir, ir nu tad , kā nepilda? Vai arī jūs aizgājāt pie kases un jūs nofotografēja? Kamēr šī veikalu vaļā bij atstājusi maz ticams bet nu pieņemsim.

A ahabha 21.06.2022

Jūs zaudējat teksta jēgu, mani vissmazāk uztrauca tas ka viņa palīdz vai nē , dara savu darbu vai nē. Jums patīk ka Jūs IZSMEJ un komentē muļķības kamēr iepērkaties? Pieminu to ka nedara savu darbu, jo komentēja konkrētas lietas, tad nāc uz palīdzi ja jau vari atļauties sacīt ko tādu. VISA problēma ir tas ka šis indivīds pats uzsāka teikt aizvainojošas lietas.

K Klēr 22.06.2022

Neviens pārdevējs labu gribēdams neies uz nesāks vienkārši izsmiet cilvēkus, kāda tipa muļķības ka tur un tur stāv kas,vai arī ko par apģērbu kuru grasijās ņemt izteicās?vai arì pateica kur atrodās uzmērīšanas kabīne?ja viņa tajā brīdi runāja pa telefonu tad tas vispār nebija attiecināms uz šo personu, es tajā vietā nestrādāju lai ietu un palīdzētu..

K kristomoe 21.06.2022

Negrasos jūs tālāk izkalidēt, jauku vakaru.