I Ina 26.01.2007

Vai varat , ko pastaastiit siikaak, mees arii gatavojamies ar ECC dotie uz Vaaciju?

S Sandra 22.01.2009

Es arī pagājušajā vasarā braucu iepirkties uz Berlīni. Ar braucienu biju apmierināta un neko sliktu pateikt nevaru. Autobuss bija labs un ērts, šoferīši ļoti jauki un vadītājai arī nekāda vaina. Pirmajā naktī gulējām Polijā - jaukā viesnīciņā, kur no rīta pasniedza varenas brokastis. Otrajā dienā mūs aizveda uz iepirkšanās cenrtiem, bet vakarā apmetāmies Berlīnes viesnīcā, kura nebija tik laba kā Polijā, bet lai nakti pārgulētu - pilnīgi pietiekoša. Trešajā dienā staigājām pa Berlīnes centru un vakarā jau posāmies mājup. Domāju, ka šogad arī vajadzētu turp aizbraukt. Ja braukšu, tad izvēlēšos šo pašu firmu.

M martins 21.05.2009

Arī ir bijusi sasksrsme ar Eiropas ceļojumu centru. Pieredze- NEGATĪVA- dārgi, nekvalitatīvi pakalpojumi.

Turpmāk izvēlēšos kādas autobusu nomas firmas pakalpojumus, jo viņi maršrutu saplāno par velti- jāmaksā ir tikai par reālu pakalpojumu- autobusu nomu, šofera pakalpojumiem, degvielas izmaksām. EEC noplēš nenormāli lielu maksu par "brauciena plānošanu", autobusus tāpat viņi ņem no autobusu firmām un vēl uzliek savu uzcenojumu par visiem 100%- sviests kaut kāds!!

I Ineta 22.01.2010

Arī es emu braukusi iepirkšanās braucienos ar eiropas ceļojumu centru.Iepirkšanās braucieni nekad nav viegli, bet ar to ir jārēķinās.Autobusi firmai bijuši dažādi.Ja daudz cilvēki pieteikušies, tad labāki, šoferīši arī vienmār gadījušies forši.Bet galvenais, ko gribu teikt - par labu šai firmai?Firma ved uz B5 centru, kas ar sabiedriskajiem transportiem nav nemaz tik viegli sasniedzams un man patīk tieši šis centrs, jo tur ir labu brendu preces un sporta preces.Esmu salīdzinājusi citu firmu piedāvājumus, uz šo iepirkšanās centru neved neviena cita, vismaz man zināma firma.