Ebaznica.lv - Meli

Mēs esam slepkavas un meļi ja ēdam nokautu gaļu!
Mozus Grāmata Genesis 1 :29 Un Dievs sacīja: "Redzi, Es jums esmu devis visus augus, kas nes sēklu, kas vien ir zemes virsū, un visus kokus, kas augļus nes, kam sēkla sevī; tie lai jums būtu par ēdamo.
Baznīcās ir jāmāca nenokaut miesu, dzīvnieka, cilvēka utt. Viņi to nedara ar pilnu atdevi! Bībelē stāv rakstīts, kas mums ir nolikts par ēdamo, bet baznīcās slēpj noziedzību. Mozus grāmata saukta genesis 1: 29 visiem kam ceļš ir būtisks šajā miesīgajā dzīvē.
Viņiem ir jāmāca būt godīgiem pret citu miesu, jo viņiem ir pašiem sava miesa. Nenokaut ir bauslis, bet kāpēc viņi šķiņķus un kotletes sniedz uz galdiem. Un sātans vispār ir melis un slepkava.
Bet kāpēc kristus evanģēlijā stāv rakstīts, ka sātans ir uzvarēts, un mums ir jātur droš prāts. Bet viņi tur raksta, ka sātans sagrābs un pavedinās. Sātans ir uzvarēts.

A Alberts Belinskis 02.11.2017

Sātans

T Tong Po 02.11.2017

Ej pie daktera! :D
Starp citu, palasi Jauno derību - Jēzus arī baroja cilvēkus ar maizi un zivīm. Kādas problēmas?

D Dmitrylv1 02.11.2017

Знаю некоторых вегетарианцев, они не выглядят здоровыми, человеку нужен нормальный белок, омега жиры из рыбы, чтобы кожа, волосы, зубы, мышцы нормально функционировали. Витамин В12 можно получать исключительно из животной пищи. Яйца, молоко, мёд - так вообще сложно отнести к животным, ибо это либо субпродукт, либо ещё неродившийся материал. Библия написана людьми, и создана для того, чтобы манипулировать массами. Если верить всему, что написано в Библии, то мы должны жить как в первобытном строе, быть дикарями и забивать друг друга камнями. Что человеку хочется из еды есть, то у него организм и требует, против природы не пойдешь.

A Art 29.08.2021

Сразу видно твое образование и познание! Если выплевывешь такие фразы, так сначала прочитай до конца!

L Lepnā Lavīze 02.11.2017

Albert Belinski, kārtējo bonusu Dieva priekšā nopelnīji un pats sev uz pleca uzsiti, cik esi svēts?

S Svekla 03.11.2017

Ej di.st ar savu vegānu propogandu!...Tauta ēdiet vairāk kautu gaļu! Neklausiet šo deb.liķi!

A aicis24 03.11.2017

Priekš Latvijas laikapstākļiem,tev ir obligāti jāēd zivis un gaļa,lai uzņemtu pietiekoši vajadzīgos vitamīnus.Apskaties kādi tie vegāni izskatās bāli un slimi,un vēl ātrāk aiziet pie dieviem viņi ar.Taka ēd tikai nezāles un ātrāk tiksi pie sava dieva.

Ventilators 04.11.2017

Es arī kļuvu par veģetārieti... ēdot tikai to gaļu, kura ir barota ar zāli savā dzīves gaitā. Neko nenožēlo..

Aigars31 24.05.2018

sātanistus var atpazīt pēc tā ka viņi need gaļu.. stulbi sātanisti.. gaļa ir ļoti afrodizējoša..

T talyc 28.06.2018

Ēdiens mūs netuvinās Dievam; ne mēs esam sliktāki neēzdami, nedz labāki ēzdami (1.Kor. 8:8)

Tas, ka dzīvnieku miesa tiek izmantota pārtikā, nav iedibinātā kārtība. To, ka vienai dzīvai būtnei jāmirst, lai cita dzīvotu (dabā izdzīvo stiprākais) ir ielikts jau dabas likumos. Ja runa iet par slepkavošanu, kā neierobežotu un bezjēdzīgu slaktēšanu, tad tas nekādā gadījumā netiek www.e-Baznica.lv atbalstīts http://www.ebaznica.lv/slepkavot-dazados-veidos-32398/#more-32398