EB PLUS SIA - Krāpšana

Tā tad apkrāpj darbiniekus, kad prasa līgumu notiek visādas atrunāšanās, nav laika, būs pēc tam u.t.t..
Kad sapratu to kad nebūs nekāda līguma, tad pateicu kad iešu prom jo neticu uz vārda, pēdējā dienā lūdzu lai samaksā manu nopelnīto naudu ko solīja, kad nonāca līdz maksāšanai, sākās balss pacelšana, un protams kad nesamaksāšana , prasīju kādēļ es nevaru saņemt savu godīgi nopelnīto naudu, atbilde bija man vienalga tāpat tu neko nepierādisi.
Un cilvēks kurš itkā ir tikai šoferis kurš ne par ko neatbildot, izrādās kad uz "šofera" vārda ir firma MĀRCIS ROZIŅŠ, vēl papildus tur darbojas Valters, un Dainis.!
Lūdzu apsveriet kārtīgi domu pirms tur doties strādāt.
Šis telefona numurs ir Mārča Roziņa "šofera" telefona numurs - +37127170207 Un šis būs Daiņa telefona numurs kurš ir sabiedrotais -+37129226633.
Viņu darba vietas atrodas BARONA CENTRĀ, GALERIJA RĪGA.

K