www.sudzibas.lv Eapavi.lv Slikts serviss, krāpšana

Eapavi.lv - Slikts serviss, krāpšana

Sliktākais internetveikals ar kuru esmu saskārusies. Biju pasūtījusi apavus, samaksājusi naudu un abas reizes pēc kārtas man atbild, ka prece nav izgājusi kvalitātes pārbaudi un neko neesmu saņēmusi. Prieks kam likt preci, ja tā nav kvalitatīvu. Tāda maldināšana. Jau nedēļu staigāju pa aukstumu rudens zābakos, jo gaidīju pasūtījumu, kurš nemaz arī neatnāks. Nevienam neiesaku

Good Intentions 13.12.2022

Nevajag visu atlikt uz pēdejo brīdu un var vienkārši aiziet un veikalu un nopirkt.

E Eapavi.lv 15.12.2022

@maritamarija, žēl, ka nevarējām piegādāt izvēlēto preci. Mēs pievēršam īpašu uzmanību kvalitātes novērtēšanas jautājumiem, ja prece nav izgājusi kontroli, nevaram to piegādāt. Nosūtījām Tev īpašu atvainošanās kodu, ceram, ka izdosies raiti realizēt Tavu nākamo pasūtījumu. Cieņā, Eapavi.lv Komanda