Eapavi.lv - Krāpšana

Pagājusi jau nedēļa kopš pasūtījuma veikšanas, bet vēl arvien neesmu saņēmusi nekādu informāciju no uzņēmuma - ne pasūtījuma numuru, ne piegādes datumu, pat ne faktu, ka pasūtījums ir veikts! Vienīgais pierādījums, ka pasūtījums ir veikts, ir bankas maksājums.
Zvanot klientu konsultantam, atbild, ka ir problēmas ar e-pastu, kas tiek risinātas, tāpēc informācija nav izsūtīta. Pasūtījums esot jau ceļā un tiks piegādāts pēc pāris dienām.
Protams, pēc pāris dienām nekas nav piegādāts un, zvanot atkārtoti, klientu konsultants atbild, ka ir problēma ar inbox platormu, tāpēc informāciju nevar izsūtīt. Uz jautājumu, kāpēc kādā citā veidā nesazinās ar klietnu, lai informētu par pasūtījuma statusu, atbildes nav.
Uz jautājumu, kad pasūtījums tiks piegādāts, atbilde seko - pēc 27. Jūnija!
Tātad: pasūtījums veikts 17. Jūnijā, bet piegādāts tiks pēc 27. Jūnija! Turklāt "pēc" ir visai nekonkrēts jēdziens.
Turklāt savā mājaslapā šodien uzņēmums brīdina: "pasūtījumi, kas veikti 21.06. - 24.06.2022 tiks piegādāti pēc 27.06.2022" par pasūtījumiem pirms 21. Datuma - ne vārda!

K

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes