e4u.lv (SIA Fotoenergy) - Garantija

Iegādājos šajā interneta veikalā telefonu. Problēmas ar mikrofonu sākās jau pēc 1,5 mēn lietošanas. Aizvedu uz firmas servisu ar garantijas čeku. Teica, ka salabos 2-4 nedēļu laikā un sazināsies ar mani ar sms.

Pēc 2 mēn, kad vēl nebiju saņēmusi no viņiem ziņu, pati sazinājos ar servisu. Teica, ka esot man izsūtījuši sms jau pēc 2 nedēļām. Es neesot saņēmusi, jo man esot bijis izslēgts telefons. (1. telefons man nekad nav izslēgts; 2. arī pēc tam ieslēdzot telefonu, sms vienmēr pienāk).

Telefonu viņi varot salabot tikai par maksu, jo esot bijis trieciens. Uz manu apgalvojumu, ka nekāds trieciens nav bijis, viņi atbildēja, ka es to tāpat nevarot pierādīt. Ar to arī lieta beidzās. Tā nu savu telefonu, kas maksāja vairāk kā 100 ls palietoju mazliet ilgāk par mēnesi.

H

H Hawa 21.09.2012

Esmu ar PTAC jau sazinājusies. Vēl priekšā garš ceļš. Šeit uzrakstīju, lai brīdinātu citus. Tam jau šis portāls domāts.