www.sudzibas.lv E - Vārti Krāpšana. Izvairīšanās no saistību izpildes

AtrisinātaE - Vārti - Krāpšana. Izvairīšanās no saistību izpildes

Uzņēmums e-varti ko pārstāv Ruslans Vrobļevskis saņemot avansa maksājumu 70% apsmērē, solīto divu nedēļu laikā jau 3 mēnešus izvairās no saistību izpildes. Uz zvaniem neatbild, sazvanīt var tikai no sveša numura. Uz watsup ziņām atbild skopi un visu laiku stāsta kaut kādas muļķības.

Acīm redzami, ka nemāk saimniekot un ar klientu avansiem tiek aizbāzti iepriekšējie iztrūkumi.

Avansu atmaksāt atsakās jo esot uzsākta ražošana. Nācām pretī, ka, lai atved kas saražots - tad izrādījās, ka esot problēma ar transportu. Piedāvājām savu teansportu - atrunas beidzās.

Pielikumā bildes ar watsp saraksti

16.07.2021

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Laura Vaivode 21.07.2021

Situācija atrsināta.Piegādāti saražotie materiāli un naudas starpība atgriezta. Nekādu pretenziju pret kompāniju un tās dalībniekiem nav. Lai veiksmīga turpmākā darbība!