www.sudzibas.lv E talons par e talonu

E talons - par e talonu

19.janvari imanta plus punkts tikai nopirkts e-talons 2.braucieniem, 21.01 barucot uz darbu biju parlicinata ka ir 2.braucieni, bet kad pieregistreju e-talonu tramvaja tad man izradas ka ir tikai 1.brauciens.tad zvaniju uz rigas satiksmi un pateica lai pieeju pie vaditaja lai izdruka man kad pedejo reizi braucu, kad vaditaja man izdrukaja tad priekspedejais brauciens man nebija, tad devos uz klientu apkalposanas centru autoosta, un tur man pasaka, ka esmu izmantojusi 1.braucienu 193.janvari, bet braukusi nekur nebiju 19.janvari, un pieradit neko nevar rigas satiksmei, tikai mana cilvekus...

I

Z zinaida 24.01.2011

Nado 4eki sohranjatj!

E es 24.01.2011

Klau! Man tāpat ir bijis DIVAS reizes! Es nopirku Plus Punktā D- 2 braucieniem, iečekoju pie busa, man rāda NULLE ATLIKUŠI! TĀ DIVAS REIZES! ES BIJU DUSMĪGS! VECENES NO R/S neko nevarēja pateikt, to pašu ko tev lika izdarīt, NEKAUŅAS!

A Aiva 29.06.2011

Esmu vairākas reizes iegādājusies braucienus NARVESENĀ, un ir bijis tā, ka vai nu ir mazāk braucieni nekā nopirku vai arī vispār nav. Citreiz šie braucieni mistiskā veidā parādās vēlāk, citreiz ne.
Mani ļoti neapmierina tas, ka es nevaru redzēt, cik braucienus man pārdod un vai vispār pārdod.
Griezusies nekur neesmu, nav bijis diemžēl laika.