e-talons - kontrole

Jau 2 mēnešus lietoju e-talonu un līdz vakardienai nekādu problēmu nebija. Taču vakar iekāpot 15 trolejbusa, ka parasti aktivizēju e-talonu un nepaspēju pat vienu pieturu aizbraukt, ka iekāpa kontrole. Pārbaudot manu e-talonu, mani palūdza izkāpt. Kontrolieris man apgalvoja, ka pēdējo reizi es aktivizēju talonu tikai pirms divām stundām(!), un šī reize nav piefiksēta. Man liekas, ka ja cilvēks brauc pa zaķi, tad viņš vispār nepērk to talonu. Un man neliekas, ka es izskatos pēc tādās, kura nevar samaksāt tos santīmus par biļeti un brauc pa zaķi! Beigas samaksāju 2 Ls neparko(sakuma prasīja pat 5!), un nolēmu tālāk iet ar kājām, negribējās vel riskēt un braukt ar sabiedrisko transportu. Ne jau tos divus latus bija žēl, bet tieši tā attieksme, ka tevi apvaino un apkauno cilvēku priekšā...vnk pretigi! Rezultātā -garīgais sabojāts uz visu vakaru! Tagad šaubos, ka vel pirkšu to talonu, labāk pirkšu pie vadītāja biļeti, drusciņ dārgāk, bet toties būšu pārliecināta, ka mani neviens neizsēdinās no trolejbusa!

O

: :) 09.06.2009

Nu RS ar saviem darbiniekiem visu PR buus sabojaajusi.. Iisteniibaa tik pretiigus darbiniekus reti kur var atrast!

P pasažieris 09.06.2009

Gribētu pateikt par RS kontrolieriem arī kaut ko labu!
Šodien ap 14 dienā pie centrāltirgus, tramvajā kas devās Doles virzienā iekāpa divi kontrolieri. žēl ka ne pierakstītāju vecākā kontroliera datus. Sen nebiju redzējis tik profesionālu un cilvēcīgu darbinieku. Gan no laukiem iebraukusī ļoti vecai tantiņai gan jaunam puisim kam mēneša biļete bija, bet nebija reģistrēta. Abiem tika veikts profilaktisks izskaidrošanas darbs un visas nebūšanas novērstas uz vietas. Tas vis tika veikts normālā cilvēciskā tonī bez visādiem draudiem un sodu naudu pieprasīšanas. Cepuri nost.

E es 10.06.2009

Oksana, tā tev bija taisnība, tad to lietu vajadzēja darīt ļoti elementāri - paprasīt kontrolierim apliecības numuru, kontroliera klātbūtnē uzreiz zvans uz 1188, lai savieno ar Rigas Satiksmes administraciju. Un viss, to kontrolieri riktīgi izdrāzis. Bet tas, protams, pie nosacījuma, ka taisnība ir tev.

L Lepi 16.06.2009

Es gan nemaksātu, ja bija fiksēts brauciens. Šī sistema nav sakārtota līdz galam un jau ierīkots transportos. Kāds idiots vispār šītādu sistēmu izdomāja??? Vai viņš pats brauc ar transportu??? Pareizi IGAUŅI darīja, ka jau atteikušies nošīs sistēmas. RS patīk eksperementēt un naudu nav kur likt. Lai tik neizdomā, ka mums būs jāmaksā par šiem aparātiem.

G GTI 18.06.2009

visi tik saka ka kontrolieri izspiez naudu, ir slikti pastradatu kads cits to dabu, ja diena pa divi simti bezbiletnieku trapas un visi uzskata ka kontrolieri ir vainigi, pie visu cilveku nedienam, jo redziet nelauj braukt bez maksas, vnk ir ta brauksi pa zaki nokers jasamierinas ar to ka bus jamaksa sodinsh, kamer sab.trans.nav bez maksas tikmer kontrole bus un sodis visus, ta tas ir.ta ka iesaku perkam biletes un nekadu problemu nebus.reizem varbut kontrole ir asa, bet pashi cilveki ta dara, provace apsauka, mes tak ar esam tikai cilveki.ta ka padomajiet, par e-talonu zala lampina, skanas signals un viss kartiba, sarkana lampina iznemot sakritibas zobezas, varat gaidit sarunu ar kontroli, ta ka parliecinaties par savas kartes pareizibu, paldies

L Lepi 18.06.2009

Gti- mēs arī esam cilvēki un neesam vainīgi, ka e-talons nenostrādā un uz tā ir atlikuši vēl 18 braucieni. Kāpēc tad man jāpērk pie šofera par 50 s??? Ja speciāli iegādājos e-talonu. Tā kā Jums arī jāizsaka savs viedoklis vadībai, ka šī sistēma nestrādā kā vajag. Par speciāliem zaķiem nerunāju, ja vajag tad vajag sodīt. Lietojot e-talonu, es netisos pirkt vēl pie šofera talonu!!!

G GTI 19.06.2009

ja nenostradaa sistemas vainas del, vel neviens nav sodits, jaskatas ari pasam, ko rada aparats, par klumem vienmer tiek zinots vadiibai, ari pasiem pasazieriem ir tiesibas zinot par nepilniibam, ja kaut kas nenostrada nevajag mesties uzreiz pirkt bileti pie vaditaja, ja esat parliecinata ka ta nav jusu vaina un visvairak tagad soda tos kuri ekanomee braucienus un gaida kotrolierus, kad paradiisies tapec ari blokee aparatu lai vairs nepaspej to izdarii, turklat soda tos kuri registre braucienu kontroles briidi, vienreiz nosoda nakamreiz zin, ka jaregistre brauciens, nekavejoties nevis jagaida kontrole!rakstiet centishos atbildet un izsakiet ari savu viedokli musu vadibai, ne tikai sudzaties, ka kontrolieri ir zveri!

H Hru 19.06.2009

Bet ko darīt invalīdiem no citam pilsētām? Kur dabū to bezmaksas e-talonu invalīdiem, vai var joprojām braukt ar to pašu apliecību??? Man bieži sanak braukt uz Rīgu uz slimnīcu, izmantoju sab. transportu. Prasīju troļļuka vadītājai - šī saka, ka nezin neko tādu, saka, gan jau ka derēs arī jūsu apliecība. Labi, aizbraucu. Atpakaļceļā gan neriskēju un iegadājos biļeti. Kā tad īsti būs? Pēc likuma it kā pienākas bezmaksas brauciens attiecīgās grupas invalīdam. Zinu, ka Rīgas invalīdiem izdeva tos e-talonus, bet ko darīt invalīdiem no citām pilsētām? Kur es to varu uzzināt?

G GTI 19.06.2009

1, 2 grupa ta ari brauc ka brauca pa visu latviju, bez maksas arii rigas transporta!un e-talons nav obligats, tas ka vinsh ir tas nekas.

K Kleo 23.06.2009

Autore jau nu varēja uzrakstīt, vai pirms tām divām stundām arī bija talonu izmantojusi?? Jo nav saprotams, vai sistēma uzrādīja nepareizu braukšanas laiku vai vispār neuzrādīja pēdējo brauciena laiku?
Katru dienu braucu ar sab.transportu, ļoti bieži ir kontrole un NEKĀDAS problēmas nav bijušas. Viss ļoti laipni, ieturēti. Un, jā piekrītu Pasažierim - bieži tiek veikts izskaidrošanas darbs un ir laipna attieksme.
Drīzāk mani pārsteidz daži braucēji, kuri nemaz neskatās, kāda krāsa iedegas sistēmā - zaļa vai sarkana (laikam jau nedzird arī, jo signāls atšķirās). Pa roku galam novicina savu talonu un kā vecas bekas atkrīt krēslā. Cik nav nācies redzēt, kā konduktors pārbauda personalizēto talonu, skatās uz cienījamu (nu gluži kā autore:) sievieti, nesaprotot, kāpēc talons nav aktivizēts un vai tiešām šī godīgā persona ir zaķis. Bet viss ir vienkārši - nevajag kā aitām mesties uz tuvāko krēslu, bet normāli aktivizēt braukšanas talonu un tad ieņemt sēdvietu.

I invaliids 26.06.2009

mani kontolieris Jaanis pazemoja, pa visu salonu noprasiija, kuraa datumaa esmu dzimis. Vee;aal citi pasazieri skatiijaas uz mani kaa uz jefinu. Nu super. Veelaak veel par mani panirdza. 22.juunijaa plkst. 9.40 Raina Bulvaarii .

Labaak izmantoju citu firmu transportu.

A Aha! 23.01.2010

Lopi.