E-shopping.lv - E-shopping.lv

Veikalā “E-Shopping” (e-shopping.lv) nopirku televizoru LG 26 LV2500 par 215Ls, ar piegādi līdz kapnēm. Pēc 2 dienam, kad slaucīju putekļus, atradu defektus, kurus uzreiz nepamanīju. Piezvanīju uz internet-veikalu un izteicu savu pretenziju. Pēc dažām dienām atbrauca veikala pārstāvis kopā ar piegādātāja pārstāvi, un teica, kā it es pati sabojāju televizoru un kā vajadzīga ekspertīze. Bet ekspertīze var tikai konstatēt, kā televizors nokrīta, bet kurš to sabojāja un kad tās bija – nē. Parasts klients nevar pierādīt savu taisnību. Cienījamie pircēji, ja jūs negribāt sabojāt sev veselību un dabūt nekvalitatīvu preci, tad labāk no veikala e-shopping.lv neko nepasūtīt.

В магазине “E-Shopping” (e-shopping.lv) купила телевизор LG 26 LV2500 за 215Ls, с доставкой до подъезда. Через 2 дня, протирая пыль, обнаружила дефекты на задней стенке. После предьявления претензии, приехали представитель интернет-магазина и представитель поставщиков и всю вину переложили на меня, сказав, что я его уронила и нужна экспертиза. Экспертиза может установить только то, что он уронен, а кто и когда это сделал – нет, так что правды не добиться. Уважаемые покупатели, если вам дороги ваши нервы и вы не хотите получать не качественный товар, не связывайтесь с магазином e-shopping.lv!!!

D Driver 05.08.2012

Pilnīgs murgs! Tātad televizors divas dienas nostāvēja paralēlā dimensijā, netika lietots un uzstādīts (netika izpakots, pieslēgts un lietots) un piepeši- putekļi un jauns defekts? Ja defekts nebija kad preci izpakoja, par to netika informēts piegādātājs, tad pircējs būs vainīgs! Pa divām dienām var arī ar āmuru ''leņķi'' pielabot, , , ,