www.sudzibas.lv E-Pasts/ Mail.lv Nevar sazināties

E-Pasts/ Mail.lv - Nevar sazināties

Sveiki.
Dalos ar savu pieredzi un varbūt vēl kādam ir šāda situācija. Man ir reģsitrēts epasts portālā mail.lv, bet nu jau 2 ned, netieku klāt savam e-pastam, un arī ar administrāciju sazināties nevar. Norādītā saziņā ierakstot info, to nosūtīt nevar, jo rāda eror. Man šajā pasta kastītē atrodas svarīga informācija, bet iepazīstoties ar portāla lietošanas noteikumiem - 5.3. Mail.lv patur tiesības, veicot profilakses darbus, uz laiku ierobežot vai apturēt pakalpojuma sniegšanu, paziņojot par to lietotājam ne vēlāk kā dienu pirms darbu sākuma. , ja ir kādas problēmas kāpēc par to netika ziņots?

A Arī_dusmīga 13.07.2017

Pilnīgi piekritu iepriekšējam komentāram. Arī es esmu izmēģinājusi sazināties ar mail.lv, bet nekas nav izdevies. Ja būtu kāda iepriekšēja informācija, vismaz sev svarīgo būtu saglabājusi.
Esmu ļoti neapmierināta par šādu attieksmi.

Z zieds 13.12.2017

tas pats variants jau sen, vai maz vispār pastāv šāds e-pasts, jo mājas lapas apakšā atjaunošanas datums ir 2015 gads ?

I ilga24 15.07.2017

Arī es jau kādu laiku neveiksmīgi mēģinu iekļūt savā pastkastē mail.lv Tad jau laikam var necerēt uz atbildi no adminiem un jāaizmirst par šo pasta kasti.

I Ilze 08.10.2017

Man ir tieši šī pati problēma, jau vairākas nedēļas netieku e-pastā, uz kuru man nāk kā rēķini, tā arī darba materiāli. Arī no cita e-pasta šo maillv nav iespējams importēt. varbūt jāvēršas pēc palīdzības citās institūcijās? Jo uz mail.lv pat nav iespējams nosūtī nevienu vēstuli par to, lai risina esošo situāciju.

R Raimonds Bērziņš 26.10.2017

Pirms kāda laika līdzīga problēma bija apmēram nedēļas ilgumā, bet tagad jau tūdaļ būs mēnesis, kad netieku savā e-pastā!

M MārcisK 16.01.2018

Izskatās ka pie informācijas mail.lv vairs netiksim. Bēdīgi jo daudz kas svarīgs palika tur.

A andris krieviņš 31.01.2022

kapec es nevaru iet savā portālā mail.lv