e- pasts - e -pasts

Saņēmu šādu e pastu! Der uzmanīties!hiMan nav citu veidu, kā sazināties ar Jums tikai, lai nosūtītu jums šo e-pastu. Es esmu izmisumā un maniem sirds asiņo, kad es veicu ziņa, ka es ceru, ka būs jūsu uzmanību. Es esmu sazinoties ar jums šodien, jo taisnība, ka mēs nezinām, ko tas dara žests no manas puses. Mans vārds ir Mrs Van Tongerloo Chantal dzimis 12 MARS 1966 līdz LIERNAIS Beļģijā, bet kādu iemeslu dēļ, es varētu būt avantūrists, meklējot whatever.Iemesls, kas vada mani pie jums ir šāds: es iet caur savu kanālu, lai labdarības savā departamentā.Tā ir dāvana kaut un tas sasniedz summu (€375,000). Ģimenes statuss ir tāds, ka man nav tiesības un vēl mazāk bērniem, uz kuriem es varētu iet šo mantojumu, un es tagad cieš no ļaundabīga smadzeņu audzēja es esmu nolemti drošai nāvei.Tas ir iemesls, kāpēc es gribētu laipni un lai palīdzētu nabadzīgajām bērniem dot jums teica mantojums veikt šo labdarību.Ja jūs piekrītat, es vēlētos, lai būtu šāda informācija:"Jūsu pilns vārds,"Jūsu kontakti,"Mobilā telefona numuru un faksa ja iespējams.Es lūdzu jūs, lai dotu ausi ​​uz manu priekšlikumu, jo es paļaujos uz savu nemateriālās un arī pareizu izmantošanu šiem līdzekļiem par šo darbu.Fraternally,Madame Chantal Van TongerlooE-pasts:: [slēpt]@yahoo.fr

Ontūns 30.11.2014

Ceru, ka iedevi viņam savu konta numuru un pinkodus :D

donna b 30.11.2014

LOL...MANA SIRDS ASINO... OMG WTF... nu vispar vajag but pedejam imbecilam, lai kaut ko tadu publicet set, kaut milimetru tuvakam ka realitatei...

db 30.11.2014

Der uzmanīties? Paldies, ka pabrīdināji, savādāk mans dēls pirmklasnieks droši vien uzķertos uz šādu e-pastu.

J jaunnais 01.12.2014

Man vienreiz atnāca šāda vēstule, kurā bija rkstīts: paldies Dievam man ir strutas :D