www.sudzibas.lv E-parts.lv E-parts atieksme pret klientiem

E-parts.lv - E-parts atieksme pret klientiem

Visas detalas jagaida, ar pasutijumu, ja grib kautko noprecizet, gan pa telefonu atieksme nekada , ka pret meslu no veikala puses, ka juss butu parada viniem naudu, piegades nosacijumi ari nekadi nav tadi ka minets vinu majas lapa un pa telefonu 2-10 dienas, un ka apsola, varat gaidit to detaļju ar priekšmaksu menesi, un vai tas ir to verts lai iegadaties detaljy par 2ls letak un gaidit menesi? bez auto? atieksme pret klientiem šaja kaktu kantor nekada, skype it ipaši ļoti slikta atieksme it ipaši ja jautasiet par saderibu preču uz jusu auto.
Nevienam nenovelu kautko pirkt šaja veikala atieksme pret klientiem nekada, rodas iespaids ka 2 telefona gala un firmas skype sež kadi no cietuma atbrivoti nesen zeki.
Paldies par uzmanibu

J

A AndrejKK 01.10.2013

Ну я наоборот, пока доволен этой канторой. Всё во время. То что искал и по хорошей цене. А вот аутоспарес.лв как раз всё наоборот. Так что э-партс.лв мне нравится.