E ikea.lv - Krapnieki

Šie ir tie paši Domostore.lv un webfabrikas.lv topošie uzņēmēji Jānis Austers un Mārtiņš Ķevers!Uzmanaties no šiem cilvēkiem, jo kad sāku meklēt info par viņiem, kad nepiegājāja preci, velejos uzmeklēt, bet kad nonācu lidz sudzibas.lv sapratu, kad nav vērts meklēt, jo godigā ceļā neko nepanākšu!http://staburags.diena.lv/novadu-zinas/web-fabrika-aizkraukle-8720http://www.sudzibas.lv/domostore-lv-c31957.html

C

E eikea 27.02.2015

Sveiki!

Varat lūdzu izteikties konkrētak, kas netika piegādāts, lai varam risināt šo situāciju?

N nebuszagt 03.08.2015

Šitie jau sāk shēmas veidot atver firmas jau zem citu vādrdiem un turpina cilvēkus čakarēt!

www.housemouse.lv, lietasmajai.lv, Domostore.lv, eikea.lv

Kauns un negods Jānis Austers un Mārtiņš Ķevers ceru kad jūsu pusītes ar jums lepojas!

L LietasMājai 24.03.2016

Vēlamies Jūs informēt,ka LietasMājai.lv (SIA NPD Zoom) nav nekāda sakara ar augstāk minēto cilvēku Jāni,vai augstāk minētiem uzņēmumiem.

Par mūsu kompāniju nav nevienas sūdzības,jo strādājam godīgi un atbildīgi,kā arī nodrošinam 100% naudas atgriešanu ja prece ir noliktavā beigusies un nav atvesta,kā arī nodrošinam 100% preces atgriešanu 2 nedēļu laikā no preces nopirkšanas.

LietasMājai administrācija.

E eikea 04.08.2015

Jums pašam nenāk smiekli par Jūsu sarakstītajiem murgiem?
Mēs ceram, ka Jūsu psihoterapeits ar Jums lepojas :D

E emmma 24.02.2016

pilnīgi piekrītu sūdzības rakstītājam,arī Jāņa Austera uzceptā firma Duxbay SIA ar īpašnieku priekšgalā ir totāli nemaksātāji un uzmetēji! Cilvēki uzmanaties no šīs personas! Māk braukt pa ausīm un neko vairāk un izkrāpt naudu!