E.Gulbja Laboratorija - Neatbilstība

E. Gulbja laboratorijas reklāmā teikts, ka var nodot analīzes anonīmi. Realitātē pieprasa personu apliecinošu dokumentu, pretējā gadījumā analīzes nepieņem. Izprašņā un izturas augstprātīgi. Vai nu šo pakalpojumu jāpārstāj reklamēt, vai jārisina šis jautājums, ja tas ir tikai darbinieku nevēlēšanās strādāt. Anonīmi nozīmē neko nejautāt, nevis izprašņāt un komentēt.

10.07.2019

Ne

veesaa007 10.07.2019

Nez, kā tas varētu realitātē darboties? Tu aizej, nodod analīzes un saki, ka esi xxx? Kā saņemsi rezultātus? p.s. nevaru izdomāt iemeslus, kāpēc vajadzētu nodot analīzes anonīmi? STS?

Pacco_al 13.07.2019

Strādā tas vienkārši. Vietā, kur ir vārds ieraksta Anonīms. Uz kvīts uzlīmē svītru kodu un viss. Rezultātus saņem laboratorijā printera skenerim uzrādot šo svītru kodu, kuru viņš nolasa un izdrukā analīžu rezultātus.

Tu Turkey901 10.07.2019

Protams, dati tiek prasīti drošības nolūkos, Jūsu analīzēs tie gan neatspoguļosies, ja piemaksāsiet par anonimitāti!

Pacco_al 13.07.2019

Kādos drošības nolūkos? Nierēs jau sēd tie PR teksti - mēs rūpējamies par jūsu drošību. Kādu drošību? Neviens nejēdz paskaidrot. Mēs kādu bailīgo mīzēju valstī dzīvojam, kad visu laiku jārūpējas par kaut kādu mistisku drošību?

Th TheKlokjis 25.07.2019

Analīzes var nodot anonīmi kamēr vien visas analīzes apmaksā pacients pats, jo valsts tādas neapmaksā. Dokumenti vajadzīgi, lai nekļudītos ar dzimšanas datiem, kas nereti ir svarīgi analīžu rezultāta aprēķinos. Tas pats ar citiem papildu jautājumiem, kurus māsiņas var uzdot. Analīžu veikšana un rezultāti tāpat būs anonīmi, jo pacienta vārds un personas kods izmeklējumu pieprasījumā netiek ievadīts.