E. Gulbja laboratorija - Slikts serviss

Krievu valodā runājoša meita piezvanīja uz E. Gulbja laboratorijas reģistratūru, lai veiktu pierakstu Anniņmuižas ielā 88. Uz telefona zvanu atbildēja Inita Lielbārde, kura atteicās konsultēt meitu viņai saprotamā krievu valodā. Uzskatu, ka, ja dežūrējošais speciālists atļaujās pateikt “mēs dzīvojam Latvijā, tāpēc runāsim latviski”, nav piemērots darbam ar cilvēkiem.

04.07.2019

X xctaps 04.07.2019

Kādēļ darbiniekam jamāk vai jārunā RUS valodā? Latvijā ir tikai viena oficiālā valoda un tā ir Latviešu. Kur bija problēma cilvekam pāriet uz lat. valodu ?

P Pelekais Latvietis 04.07.2019

Tu neesi piemērota Dzīvot Latvijā, ja nezini valsts valodu.

O Oskars 04.07.2019

Brauc uz krieviju, ja kaut kas nepatīt Rīga - maskava vilciens katru dienu kursē. Čīkstēs te.

C critical thinker 04.07.2019

Tovarišč Anastasija, PSRS beidzās 1991. gadā!
jūs, piemēram, Polijā, Vācijā, Francijā, Itālijā, Zviedrijā utt utt pamēģiniet piezvanīt un krieviski pieteikties... daudzās no tām arī angliski nevarēsit.
tā nu diemžēl ir, ārzemēs (cik saprotu, jūsu meita Latvijā iebrauc kā ārzemēs atvaļinājumā un tā?) ir jāmeklē tulks

Saivii 04.07.2019

Iebaaz to savu suudziibu koferiitii ar kuru laipni luugta no Latvju zemes aizvaakties. Meitu neizmirsti.

Visu cienju Initai Lielbaardei!

R ruuuuur 04.07.2019

es MĪLU šos komentārus. labi, ka vēl ir kvantumā cilvēki ar tādu nostāju! šeit nav un nekad nebūs krievija (speciāli ar mazo burtu)

donna b 04.07.2019

Bus. Ne Krievija tad musulmanu valdiba. Bus.Jums paslaik gruti saprast, kas bus labaks un kapec, bet bus. Paseojiet ka cilveki brauc prom/

K kolūri 05.07.2019

kas tev būs, šmuli? rakstīt iemācies pirms te lien pie manis.

ne bus. ne seošu

viņi jau nu iemācīsies latviski atšķirībā no anastasijas meitas. kad sasniegs procentus 50, protams, ka viņi varēs savu valodu uzspiest (tai laikā rusijā jau gan sen runās visi ķīniski)

A arnitaa 04.07.2019

Vai tad nevarējāt meitai latviešu valodu iemācīt? Izskatās, ka Jums pašai ar to nav problēmu, vismaz rakstiski pavisam noteikti.

C critical thinker 04.07.2019

kā jau teicu, meitiņa peciņa noteikti ierpdas medicīniskā tūrismā

C critical thinker 07.07.2019

beidz smirdēt un iedzer kvetiapīnu vai kas tev tur iedots šizofrēnijai

B biznesaklients 18.07.2019

ČEMODAN - VOKZAL - ROSSIJA!