E. Gulbja laboratorija - Slikts serviss

Šodien 30.07.2018 aizvedu 7 gadīgu bērnu nodot asins analīzes valmieras gulbja labotatorijā. Trāpījāmies pie svetlanas ļihačovas un tāpat kā pāris gadus atpakaļ, nstrāpīja bērnam vēnā un bakstoties ar adatu, lai uzmeklētu vēnu, nodarīja bērnam sāpes. Kā rezultātā, kad tas notika pirms pāris gadiem, bērns ieguva morālu traumu un pie ārstiem bija problēmas aizvest. Šogad izrunājām, ka jau liela un drosmīga, un bērns saņēmās - sēdēja un pat nesakustējās, kaut minētā s. Ļihačova netrāpījusi vēnā, stumdīja adatu uz visām pusēm - meklējot vēnu, asins nāca laukā gar adatu, ne stobriņā, spaidīja rociņu, lai kaut ko izdabūtu stobriņā. Un atkal bērns vairs neuzticas ne ārstiem, ne man, jo solīju, ka nebūs ilgi un sāpīgi.. Bet bija ilgi un arī sāpīgi! Pati esmu mediķe un atbilde, ka mazās vēniņas pie vainas ir tikai neprofesionāls attaisnojums. Ieva.

I

donna b 30.07.2018

Varbut nevajag bernam solit to, kas var nenotikt? Ipasi ja pati esi medike un drosi vien zini ka ar berniem nav viegli sadarboties.

I Ieva Poga 30.07.2018

Ar bērnu biju visu izrunājusi un no bērna puses sadarbība nebija nepieciešama! Bērns uzvedās labāk kā dažs pieaugušais, pat nepakustējās.

donna b 30.07.2018

**no bērna puses sadarbība nebija nepieciešama! ** ? Nopietni? Tas ir berns vai lelle? Super attieksme.

I Ieva Poga 30.07.2018

Tas ir bērns, kurš tika psiholoģiski sagatavots analīžu veikšanai! Un bērna uzvedība bija vairāk kā laba.

S Signe35 14.09.2018

Ja mamma ir pati medikis tad kadel pati nenem majas analizes?Es ar esmu medikis un zinu ka manam delam ir gruti panemt analizes izdaru to majas aiznesu materialu uz laboratoriju jo majas atmosfera ir savadaka.Visu mepieciesamo var aiziet palugt uz laboratoriju ko masinas iedot.Rodas dzila aizdoma ka mammai saistiba ar venam nav nekada...