E. Gulbja laboratorija - Slikts serviss

Ogres filiālē bērniem un grūtniecēm jagaida mūžība. Personāls neatsaucīgs. Analīzes jānodod bērnam tukšā dūšā, rindas bezgalīgas, serviss lēns. Bērnam kreņķis par manipulāciju tikai aug. Medmāsai absolūta vienladzība, neņem pretī arī brīžos, ja uz izsaukto numuriņu neviens nepiesakās. Sēdi un gaidi savu numuru.
Lieki piebilst, ka pat autobusos bērniem un grūtniecēm ir priekšroka. Gulbja laboratorijai vēl daudz jāmācas un jāaug! Runa iet par veselības aprūpi bērnam (kas nav vesels, kas nav ēdis (jo analīze jānodod tukšā dūšā). Elementāram ētikas kodeksam būtu jāseko līdz gan pašai laboratorijai, gan tās darbiniekiem.! Ko darīt mammām ar zīdaini uz rokām? Ko darīt grūtniecēm ar smagiem veselības traucējumiem? Manuprāt ir dažas cilvēku kategorijas, kurām būtu jādod (lielāko tiesu arī dod, taču ne šajā gadījumā) priekšroka šādās situācijās! Pieraksti nemaz arī nestrādā kā tiem būtu jāstrādā, turklāt tām mammām, kas nebrauc savu transportu un ierodas no laukiem, nereti nav ne info par pierakstu, ne cilvēcīga attieksme un priekšroka.
Par tik lielu vienaldzību arī personālam vajadzēju izteikt rājienu!

Bomboklak 15.06.2018

Analīzes nodot tukšā dūša diezgan bieži ir ierasta prakse, par to nav jāsūdzās!

Autobusos un veikalos, grūtniecēm ir priekšoka, jo tur nav jāiet numuriņu kārtībā.

Ehh, žēl Jūsu, ka gribējāt pačīkstēt un paliet tukšu ūdeni te.

X x2beholder 16.06.2018

Man pašam ir berns, bet dažam matem vajag saprast, ka cilveki var dot, bet var ari nedot jums priekšroku, dažiem iestajas dzemdibas komplekss - es taču maate

Q Qwerty_123 16.06.2018

Nezinu kā citās pilsētās, bet Valmierā veselibas centrā E.Gulbja laboratorijā vienmer grūtnieces un bērnus lidz 7gadu vecumam pienem bez rindas.