E. Gulbja laboratorija - Slikta attieksme

Brīvības iela 68 30.09.2020 nodevu bērnam analīzes! Tā sieviete bija ļoti nelaipna asa runāja asā tonī! Ja man kautkas nepatīk lai eju uz centrālo laboratoriju jo uzradīju bērna dokumentu no telefona! Bērnu slimnīcās pieņēma šādā veida un centrālā laboratorija arī bez nekādiem aizrādījumiem! Pati sēdēja bez cimdiem un aizsarg maskas sejai! Ja strādā ar cilvēkiem tad iemācīties varbūt komunicēt ar viņiem un būt laipnākiem!

30.09.2020

D Dontkillmyvibe 30.09.2020

Kopš kura laika bilde telefonā ir dokuments? Tev viņai vēl kājas būtu jābučo, ka tādu slinku kazu nepasūtīja trīs mājas tālāk un vispār pieņēma analīzes.

H Helsu 30.09.2020

Nofoceti dokumenti, dokumentu kopijas un citi brinumi nav dokumenti. Kur jus esat izdomajusi, ka sads veids vispar drikstetu stradat? Nu no kurienes tadas idejas vispar rodas, vienreiz nostradaja, tadel peksni visiem butu tas japienem?

S Smadzen'sVaig? 01.10.2020

Bet jažemaķ...