E. Gulbja laboratorija - Slikta apkalpošana

Vēlējos izteikt sūdzību par darbinieci, kas šodien 03.11.2017. Apkalpoja mani baložu ielā 28, rīga plkst. 16: 30
darbiniece bija ļoti nelaipna! Bija tik neapmierināta par to ka nododu urīna analīzes un nezinu, kā tas jādara tieši šinī klīnikā! Pēc analīžu nodošanas man atcirta to, ka man nav jāmaksā, jo esmu grūtniece un beigās man neiedeva pat kodu analīžu saņemšanai.

smejiesvesels 03.11.2017

Laborotija ir ārstniecības iestāde, nevis klietu apkalpošanas centrs...gan jau pārspilējat, urīna burciņas ir ierasta lieta laboratorijā!????
Bez stresa, tā ir tikai čuru burciņa un laborante, nav ko cepties! Mieru un pozitīvas domas mammucīt!????

S Saivaavi 04.11.2017

Pret klietnu ir jāizturas pienācīgi pieklajīgi! Nevis jāburkšķ un jāčīkst par to, ka tur strādā ????????????

P Pretenzija Pretenzija 07.11.2017

Saivaavi , kam negadās, slikta diena.. bet Tev sirsniņ, jādomā par bēbi un savu labsajūtu, ceru, ka esi gana apdomīga, lai nestresotu par sīkumiem un kā nav vērts. Silti iesaku, noskaiti līdz 10 un aizek vnm ar smaidu.

A Asttra 07.11.2017

Saprotu cilvēka sūdzību tieši par nelaipno apkalpošanu, jo man Imantas E. Gulbja laboratorijas analīžu savākšanas punktā regulāri apkalpo tā it kā man viss jau būtu pašai iepriekš jāzina, balss intonācijas toņi arī ne no tiem patīkamākajiem, e-pastu ievadīja nepareizi, līdz ar to vienas analīzes uz e-pastu nesaņēmu. Tā ir, kad pat īsti neklausās, ko cilvēks saka, ka tik ātrāk visu pat tad, kad pēc manis neviena uzgaidīšanas telpā nav. Es tiešām nesaprotu cilvēkus, kuri strādā klientu apkalpošanas sfērās, bet šiem tie klienti riebjas.