www.sudzibas.lv E. Gulbja laboratorija Nepieklājīgi darbinieki, slikts serviss

E. Gulbja laboratorija - Nepieklājīgi darbinieki, slikts serviss

Gulbja laboratorija, baložu ielā. Ienācām ar mazu bērnu, paņemam numuriņu un bijām vienīgie klienti, bērns raudāja, bet nācās gaidīt 15 min, darbinieces savā starpā čaloja, ignorēja pārējo, kad tikām iekšā sapratu ka esmu aizmirsusi dokumentus, jautāju kā rīkoties šādā situācijā, darbiniece knapi mācēja latviešu valodu un loti nesakidri un nepieklājīgi sāka pārmest, pacelot balss toni, aizgāju loti neapmierināta un ar neskaidrību par to kā rīkoties, viņa ir sava amata pratēja un būtu jāpaskaidro man, bez balss pacelšanas, un noteikti jāprot skaidra valsts valoda.

27.06.2019

R RXX 27.06.2019

Tādos gadījumos klientam ir visas tiesības pieprasīt, lai darbinieks sameklē kādu, kurš spēj izskaidrot latviski. Nu nav jātēlo lielo cietēju - jāiemācās pastāvēt par sevi un savu bērninu, to arī novēlu. :)

E ELLIO 27.06.2019

Manuprāt Latvijā vispār nekas tāds nebūtu pieļaujams. Kā var vispār pieņemt darbā cilvēku,kas neprot latviešu valodu? Drausmīgi.

C critical thinker 27.06.2019

vot es nesaprotu ko tu īsti gribi...

R RXX 27.06.2019

Labrīt! Medpersonāla mums ir tik, cik ir! Ja negribat, lai Jūs apkalpo indietis vai robots, pagaidām atliek vien krievvalodīgie!

donna b 27.06.2019

Biezi tur braucu nodot asinis, ari bernam. Viss notiek labi un atri. Iebaz savas valodas prasibas vienaa vietaa. Nekad nebija problemu ar valodam. Nezinu ko vajag pieprasit lsi tadas problemas paraditos.