E. Gulbja laboratorija - Nelaipna attieksme

Šodien ap pusčetriem dienā bērnu ar 38 grādu temperatūru aukstā ziemas laikā vedu nodot analīzes uz E. Gulbja laboratoriju Baložu ielā 28. Uz durvīm bija ar roku piestiprināta zīmīte "Pārtaukums 30 minūtes", kad darbiniece atgriezās viņas attieksme bija nelaipna un nievājoša. Esmu jau vairākkārt saskārusies ar šo darbinieci un joprojām attieksme ir briesmīga. Vai tas ir normāli, ka man ar slimu divgadīgu bērnu ir jāstāv uz ielas un jāgaida, kamēr māsiņa aiz stūra sazin ko dara? Baložu ielā

I

C critical thinker 30.01.2019

citur zīmītes stiprina ar kāju?

I IevaAiz 30.01.2019

Tb ar roku rakstīta un diez vai ekstremitātes šeit maina lietas būtību.

M Mego izmeklētājs 31.01.2019

Lūk tadu neapzinīgu pilsoņu dēļ izplatās slimības.ko saka ārsti ?slims sēdi mājās nevis izplati .P.s. auksta ziemas diena? Nulle grādi pēc celsija barga ziema?

M Mikki 31.01.2019

Mego izmeklētāj, stulbs esi? Ja bērns ir slims, vecākiem ir pienākums uzzināt, kas bērnam kaiš un mēģināt viņu izārstēt. Priekš kam tad tādas poliklīnikas un slimnīcas domātas? Es ceru, ka tas bija vien stulbs joks, nevis tu dzīvē esi tāds ēzelis.

really? 31.01.2019

Vinai ir tiesiibas uz patraukumu un tu ar savu slimo fantaaziju,ka vina sazin ko dara, ej arstejies!

B BK 31.01.2019

Kārtēja JA ZEMATJ. Ja nezināji, tad jeb kuram darbiniekam ir tiesības uz pārtraukumu.

A AnvoyT 31.01.2019

Nevajadzētu nosodīt cilvēkus par to, ka viņi izmanto darba likuma priekšrocības un nodrošina sev 30 minūšu atpūtu darba laikā, lai izvēdinātu galvu no slimiem, neiecietīgiem, dažreiz rupjiem indivīdiem, kas uzskata, ka visa veselības aprūpes sistēma grozās tikai ap viņiem.
Vienmēr esmu uzskatījusi, ka nevajag bāzt degunu citu darīšanās un kritizēt cilvēku par viņa noskaņojumu. Tu nekad nezini, kas notiek viņa dzīvē, kādiem pārdzīvojumiem iet cauri cilvēks ar nopietno seju un kāpēc viņš ir nelaipns pret kādu, kas ir nelaipns pret viņu.
Un ar šādu attieksmi Jūs tikai vairojat negācijas sevī un apkārtējā sabiedrībā. Tā vietā, lai uzsmaidītu un no sirds novēlētu jauku dienu, pajokotu vai pateiktu neviltotu Paldies cilvēkam, kas strādā, lai Jums būtu labi, Jūs izvēlaties noliet šo cilvēku ar samazgām par to, ka viņš ir cilvēks, kam vajag paēst, atpūsties un kam ir tiesības nogurt darba laikā.
Žēl, protams, ka bērniņš slims, ceru, ka drīz izveseļosies!

L Livva 31.01.2019

Par ko uzbrūkat autorei? Darbiniekiem ir tiesības uz pārtaukumu, bet Gulba mājas lapā nekādi pusdienas laiki nav norādīti, var saprast, ka pieņem visu dienu. Arī pieaugušam un veselam cilvēkam šādā laikā diez vai būs patīkami stāvēt pusstundu laukā. Un vispār uz analīzēm sūta ģimenes ārsti, kuriem neinteresē cik slims esi un kā tur aizrāposi.

B BK 31.01.2019

Uz veikala durvīm, arī nav rakstīts par pārtraukumu. Un tas nozīme, ka veikala darbiniekiem nedrīkst iet pārtraukumā?

B Bad reputation 01.02.2019

Tu izplāno visām darba dienām cikos un cik ilgi būsi WC un ieliec internetā?
Nu kas tas par marazmu.
Gulbja laboratorijā vismaz atsevišķās vietās var pierakstīties uz noteiktu laiku un negaidīt rindā.

donna b 31.01.2019

Balozu ielaa vienmer bija atra apkalposana un nekadu partraukumu. Biju tur pedejo reizi pirms 4 dienam. Nezinu ka ar partraukumiem, bet daudz labaka vieta neka MFD vai CL.

donna b 01.02.2019

Tur parasti ir divas darbinieces, un ja viena ir pusdienaas, tad otra pienem apmekletajus. Nu bet varbut tai otrai palika slikti vai atvainojos, caureja, ka uz poda jasez 15 mins. Nu ari aiztaisija ciet laboratoriju jo cita cilveka nav. Ja, nepatikami, un ipasi ar bernu, bet mviss var notikt ar cilveku. Bet seit uz reiz tik daudz indes. Sis nav Rimi, kuraa vienmer vairaki kasieri...

R RXX 06.02.2019

JAŽEMAĶ

K K.K. 14.04.2020

Lietotāja ar niku RXX ir infantīla, vienkārši ignorējiet viņu

retas_sudzibas 07.02.2019

Jums vienkārši nenoveicās atnākot laikā, kad darbiniece ir paņēmusi pārtraukumu, taču pārmest viņai to, ka viņa tajā bija aizgājusi, Jums nav nekādu tiesību! Vai Jūs maz ziniet cik grūti ir nostrādāt tās pašas 8h, esot nepārtraukti uz vietas? Pat darba likums paredz, ka darbiniekam pienākas pusdienu pārtraukums!
Es godīgi sakot nevaru ciest šitos cilvēkus, kas uz citiem skatās tā, it kā viņi viņiem būtu kaut ko parāda! Nu kas tas ir par marazmu! Šie cilvēki strādā Jūsu labā, Jums palīdz, Jūsu dēlam palīdz, paldies labāk būtu pateikusi, nevis ievietojusi šeit sūdzību! Fui!

O Olga Ružanska 07.03.2020
Ļoti garas rindas un tikai viens mazs kabinets ir jagaida ap 2 stundām

Ir nenormālas rindas, jāgaida vismaz 2 stundas, ka arī ļoti lēna apkalpošana.

S Sudzibas.lv Admin 03.06.2020

K Ksenija Laporova 14.06.2020
Interesants serviss

Gribēju nodot analīzes, gaidīju rindā 1,5 stundas. Lejupielādēju lietotni, kas dod digitālos numuriņus lai nevajadzētu stāvēt rindā. Lietotne parādīja, ka man jāgaida 73 minūtes. Paldies, es pa šo laiku aizbraucu uz citu laboratoriju.

S Sudzibas.lv Admin 02.07.2020