E. Gulbja laboratorija Mārupē Daugavas iela - Rupj8ba neieciet8ba

16.10.2019 ap 9: 00 apmeklēju gulbja laboratoriju Mārupē, kur man bija jāveic cukura tests.
Ko agrāk nekad nebiju darijis. Tāpēc medmāsai vai laborantei pajautāju, vai tiešām pēc asins nodošanas jāsēž divas stundas uz koka krēsla un ārā pastaigāt nedrīkst. Uz ko ,. Laipnā” sieviete atteica jūs varat netaisīt ja nepatīk jautāju vai citā gulbja filiālē ir kādi citi labāki apstākļi, uz ko rupjā kundzīte pateica ka vispār neveiks man testu. Nekad tik rupju attieksmi neesmu piedzīvojis laboratorijā,. Bet piedzīvojis esmu daudz, domāju ka te stràdā labi cilvēki. Tādus darbiniekus kas neprot, vai negrib komunicēt laipni pat uz kūti sūtīt nevar kur nu vēl cilvēkos! Ļoti skumji ka iespējams tik zemas algas ka, jāpieņem darbā nepārbaudīti garām gājēji.

R razors 16.10.2019

Piezvaniet uz E. Gulbja laboratorija info tālruni un pastāstiet par darbinieces attieksmi. Man, kad taisīja cukura testu nebija uz vietas jāsēž, pēc noteikta laika aizgāju un paņēma vēl vienu asins analīzi. Tante gribēja būt ļoti svarīga !

A AntraKL 17.10.2019

Tā kā cukura slodzes tests jātaisa tukša dušā tad kāds te saasināti uztver sacīto ?