www.sudzibas.lv E. Gulbja laboratorija Ļoti lēna apkalpošana

E. Gulbja laboratorija - Ļoti lēna apkalpošana

Gulbis vienmēr ir raisījis uzticību un labas atsauksmes par ātru apkalpošanu, tomēr šodien esmu ļoti vīlusies.
Strādā viens kabinets, kurā vienu cilvēku apkalpo, ātrākais 5 minūtes un pēc tam, kad cilvēks izgājis ir jāgaida vēl 5minūtes, līdz pasauks nākamo.
Daudzi nesagaidījuši rindu dodas prom, man personīgi būs jāskaidrojas darbā. Kā var viena cilvēka pieņemšana ievilkties uz 10min kā minimums, līdz apkalpo nākamo?

30.06.2021

J

K Kristīne Lapiņa 23.01.2022

Es atvainojos, jūs domājat, ko rakstāt? 5 min ir super ātri vienam cilvēkam, ņemot vērā, ka ir cilvēki, kam vēnas ir jāmeklē, un to nav! Visas analīzes un katrs kods ir jāievada datorā, nerunājot, ja vēl ir apdrošināšana. Tas aizņem vismaz minūtes 10 15. Ko var čīkstēt, ejiet uz centrālo, tur gaidīsiet 2h