www.sudzibas.lv E. Gulbja laboratorija Komunikācija un attieksme

E. Gulbja laboratorija - Komunikācija un attieksme

Vakar, 21. Janvārī, laboratorijā nodevām testu. Rezultāts tika saņemts ātri, pēc četrām stundām, taču es vēlētos atsevišķi atzīmēt laboranta rupjo attieksmi. Uzreiz gribu pateikt ka es saprotu, ka darbinieki pandēmijas laikā ir pārslogoti un nervozi, bet katrs cilvēks atnākot uz šo iestādi ir pelnījis cienpilnu attieksmi, nevis kliegšanu. Ka arī uzreiz gribu piebilst ka lelas Rindas arī nebija (3-4 cilvēki) .
Iegāju kabīnē, laborants sēdējā telefonā. Ar mani runāja ļoti ātri. Pirms es varēju kaut ko atbildēt jau tika uzdots nākamais jautājums. Kad uzzināja, ka esam ieradušies divatā un cita persona devas uz citu kabini kārtot testu, laborants sāka dauzīt galdu ar dūri un kliegt, kāpēc mēs neienācām kopā. Teikšu, ka dienu pirms tam es zvanīju uz laboratoriju pakonsultēties un šāda informācija netika saņemta. Tad laborants pavēlēja apsēsties uz krēsla. Uz krēsla bija dezinfekcijas līdzekļa peļķe, bet viņa atkal rupji steidzina mani apsēsties. Par laimi, es ieraudzīju papīra ruļļu un noslaucīju krēslu. Pati analīze bija paņemta ļoti nežēlīgi. Kad teicu ka analīze tiek veikta ļoti rupji, un šī nav mana pirmā reize nododot to, laborante sāka kliegt un dauzīt plakātu uz sienas. Radās iespaida, ka laborante vienkārši gribēja pēc iespējas ātrāk tikt no manim vaļā. Pirms man bija laiks aizvērt muti, viņa jau mani izdzina no kabineta ar frāzi "visu labu! "

22.01.2021

R

Vagons Komā 22.01.2021

Nu tad esiet stāvoklī vai nē?

Pīle. 22.01.2021

Uz to nav jātaisa analīzes. Tur aptiekā var pa 2.80€ nopirkt testu un uzzināt pats.

S susure 24.01.2021

Neticu nevienam vārdam

R Regina 22.01.2021

Baigais komentators esat cik redzu - 443 Komentāri. Daudz brīva laika)))

н НеКариньш 22.01.2021

Viņš ir pensionārs un invalīds (psihiski slims)!

Pīle. 22.01.2021

KY, nav jāspriež par cilvēku pēc viņa viedokļa. Varbūt viņš vienkārši ir mazliet vientuļš :d

Pīle. 22.01.2021

Pēc apraksta tādu darbinieku vajadzētu ne tikai atlaist, bet ievietot psihiatrijas nodaļā... jārīkojas kādam un steidzami! Ceru ka laboratorija risinās šo problēmu..