www.sudzibas.lv E. Gulbja laboratorija Slikta attieksme pret klientu

E. Gulbja laboratorija Jelgavas filiāle - Slikta attieksme pret klientu

Divas pēdējās apmeklējuma reizes (01.04.2022. Un 31.05.2022) pieņēma ļoti nelaipna gados jauna darbiniece. Pirmajā reizē asi izteica norādījumus un visu laiku skatījās savā telefonā, bet otrajā reizē filiālei bija problēmas ar internetu un tā pati darbiniece atkal pavēlošā tonī man teica, lai eju prom, jo ir interneta problēmas un uz manu jautājumu, ko man tagad darīt, ja esmu pieteikusies arī uz Covid analīzēm, kurām ir nepieciešams nākamajā dienā saņemt atbildi, lai varētu iestāties slimnīcā, viņa burtiski sāka uz mani bļaut, ka neko nevar izdarīt, ko es viņai prasot, viņa neko nevarot izdarīt, lai ejot citur. Tad atnāca viņas kolēģe un visu laipni paskaidroja, ieteica atnākt vēlāk, ja cita laboratorija mani nepieņems. Pilnīgi pretēja reakcija. Turpmāk visdrīzāk šo konkrēto laboratorijas filiāli neizmantošu, jo nevēlos saņemt no tādiem cilvēkiem sev virsū negatīvās emocijas.

M Motors6666 16.05.2022
Strādā tikai viena māsiņa gaidīšanas laiks 4 cilvēki 42 minūtes

Kāpēc E.Gulbja labaratorijā , kura veras vaļā 10:00 strādā tikai 1 māsiņa , pieņemšanas laiks 4 cilvēkiem aizņem 42 minūtes . Varbūt jums jāpagarina darba laiks vai/un jāveido rinda elektroniski ? Akropole

S Sudzibas.lv Admin 02.07.2022

MacBeton 03.06.2022

Nosprāgsti!

B Bez vārda vārds 03.06.2022

Pilnībā var piekrist iepriekšējām komentētājam apnikušas šitās cacas. Tak jāiet ir uz kādu privāto, laboratoriju un tad saņems sarkanā paklāja attieksmi. Ja šitā visu laiku kritizē visu, tad ar to ir jātiek galā. Kāda starpība ka ar tevi kas runā.

S SandraB. 06.06.2022

Vai tad Gulbja laboratorija nav privātā? Nevajag jau paklājus, tikai cilvēcību!

1 123selena 12.07.2022
Slikta apkalpošana

Ļoti nelaipna māsiņa. Slikta apkalpošana.

S Sudzibas.lv Admin 01.08.2022