www.sudzibas.lv E. Gulbja laboratorija Haoss ar pieņemšanu

E. Gulbja laboratorija - Haoss ar pieņemšanu

Šodien biju nodot asins analīzi Arsā, Rīgā.
Pilns koridors ar ļaudīm, paņemu 100. Numuriņu, stāvam 10 min, 30 min, 40 min... Un neviens nr nekust.
Zvanu uz e. Gaiļa lab. , nelaipni atbild, lai gaidām, jo visi iet pa iepriekšējo pierakstu. Saku - mēs neviens to nezinām... Tā esot mūsu problēma... Saku - uzliekat lūdzu te plakātu, kur tas paskaidrots. - viņi plakātus neliekot, tā neesot viņu problēma...
Aizgāju prom. Ļoti nelaipna attieksme.
Tāds iespaids, ka e. Gailim analīžu jomā laikam ir Latvijā monopols, tādēļ laipnība un klientu ērtums viņam vispār neinteresē.

05.03.2019

C critical thinker 05.03.2019

gailim toč nav monopola...
arī Gulbim nav. ir arī tāda Centrālā laboratorija.
ja ir iespēja, nevajag iet centrā un lielās poliklīnikās. mēs pārdaugavā nekad neesam rindā stāvējuši

J Janis Rozkalns 05.03.2019

Ai, kļūdījos, protams, ka Gulbja laboratorija. Nesen vēl bija otra Gulbja lab. Lāčplēšaielā, bet tagad tā arī likvidēta. Bet problēma jau tikai viena - attieksme pret klientiem. Ja tā būtu ar cieņu, izdomu un iejūtību, visu varētu sakārtot.

E Elīna 07.03.2019

ARSa nav vienīgā laboratorija centrā, ir arī Ģertrūdes ielā - Saules aptiekas 2. stāvā, kur atrodas Saules medicīnas centrs. Lai arī tur ir rindas, tās vismaz kust, kaut tur strādā 1 cilvēks. Turpretī ARSa laboratorijā pieņemšana lielākoties ir lēna, bet bērni un grūtnieces gaida, kad pieņems visus iepriekšējos numurus, kaut tās ir divas dažādas rindas.