www.sudzibas.lv E. Gulbja laboratorija Grūtnieču apkalpošana

E. Gulbja laboratorija - Grūtnieču apkalpošana

Šodien nodevu analīzes labiratorijā Jelgavā, es kā grūtniece paņemu numuriņu grutnieces un bērni līdz 7gv. 11:04 paņēmu numuriņu tiku apkalpota 11:28, palaidu pa priekšu visus cilvēkus kas sēdēja rindā arnparastiem numuriņiem un vēl cilvēku, kurš atnāca pēc manis un paņēma parasto numuriņu. Jāliemetina grūtnieču pirms manis nebija. Pirmo reizi sastapos ar tādu sistēmu. Personāls nemācēja man atbildēt uz jautājumu kāpēc tik ilgi bija jāgaida!

16.08.2019

B BK 16.08.2019

Ak tu nabadzīte. Nenomiri pa 24 minūtēm?

_ _Barons_ 16.08.2019

Atkal šitās mammītes, kuru priekšā pasaulei jāklanās?

E Elīna 16.08.2019

Es saprotu, ka grūtniece neesi bijis un tādam nav arī ne sievas ne draudzenes, bet tak neesi tizls un pakustini smadzenes un padomā, kāpēc grūtnieces normālās ārstniecības iestādēs un aptiekās apkalpo pirmās.

L Lailailai 16.08.2019

Nē, nu es saprotu, ka grūtniece, ka laboratorija izveidojusi tādu priekšrocību opciju-viss kārtībā. Bet vai tiešām tās 24 min (ar hronometru sēdēji vai?) tevi gandrīz nobeidza? Kaut ko nokavēji? Tu taču nezini kāda iemesla dēļ ātrāk tika pieņemti tie, kam nebija maza bērna vai grūtnieces priekšrocības!

E Elīna 16.08.2019

Tā ir arī Arsā, apkalpo visus citus un tad grūtnieces. Acīmredzot, darbiniekiem tāpat kā vairumam te tizlo komentētāju nav skaidrs ne tas, ko nozīmē saķert kaut ko no uzgaidāmās telpas slimniekiem, nedz arī kā jūtas grūtniece pēdējos mēnešos, kad ne nostāvēt, ne nosēdēt, pat ne pagulēt nevar.

L Lailailai 16.08.2019

Nezinu, visas savas grūtniecības nostāvēju un strādāju it taisni. Augšpēdus negāzos. Nebija ienācis prātā, ka esmu slima.
Bet saprotu, ka kādai ir tik grūti, ka nespēj ne 10 min pasēdēt. Nu tad jāmēģina empatiski saprast, ka iespējams kādam ir vēl grūtāk.

Pacco_al 17.08.2019

Darbinieki ņem analīzes, nevis konfigurē rindu mašīnas darbību un perfekti pārzina tās darbības sistēmu un prioritātes.