www.sudzibas.lv E. Gulbja laboratorija Dzīvā rinda mātēm ar bērniem un grūtniecēm

E. Gulbja laboratorija - Dzīvā rinda mātēm ar bērniem un grūtniecēm

Vai tiešām tik grūti pievienot opciju Rindas automātā lai mātes ar bērniem un grūtnieces negaidītu vienā Rindā ar visiem pārējiem? ! Ars gulbja laboratorijā sen tāda, kas parāda tikai attiecīgo attieksmi filiālē Saharova ielā. Personāls pēc lūguma arī bez Rindas nelaiž, tā kā būtu viegli stundu nogaidīt ar gadīgo bērnu...

15.10.2021

D

Good Intentions 15.10.2021

Protams vienmēr varam būt pretīm nākoši un saprotoši, bet no otras puses varbūt labāk tad nedzemdēt nevis pēctam dažādās dzīves situācijas likt akcentu jeb slēpties aiz bērniem.

A AiK 15.10.2021

Oho kas tad nu ,Vai tad pēkšņi esat kļuvušas par kaut kādu prioritāru grupu,,mātes ar bēniem ,,sievietes tak vienmēr kliedz par vienlīdzību ,lūdzu jau maza drusciņa uz jūsu vienlīdzību vienadām tiesībam

D Džigits2021 15.10.2021

Man par Gulbja laboratoriju ir nelāgs iespaids - nagiem ir sēnīte, domāju aiziešu uz laboratoriju analīzēm, lai pasaka kas tieši tā ir par sēnītes sugu, pie analīzēm sagaida jocīga pieņēmēja ar jautājumu, no kurienes jāņem analīžu materiāls? Saku nagi - viņa iedod trauciņu, saka brauc mājās un nogriez tur naga gabaliņu analīzēm un ved šeit. Apmēram tā izdaru, samaksāju šķiet 4 eu, tad atnāk analīžu rezultāti - ar mikroskopu redzam tā ir sēnīte, es apstulbu par tādu idiotismu - to jau tāpat var redzēt, tagad eju Gulbim ar līkumu

MURAKAMI 16.10.2021

Priekš kā? Jā Tev ir puncis vai sīkajs pizģuks, tas nenozīmē kā Tev ir jāstāv māzāk par citiem. Kas par blatu?!