www.sudzibas.lv E. Gulbja laboratorija Covid-19 kopā ar citiem pacientiem

E. Gulbja laboratorija - Covid-19 kopā ar citiem pacientiem

Sveicināti. Jautājums kāpēc gulbja laboratorijā Sadovņikova ielā 20, Rīgā, veic covid-19 testēšanu vienlaicīgi ar pārējiem pacientiem, kuri ieradušies vienkārši nodod asins analīzes, piemēram grūtnieces, bērni? Pie tam gulbja laboratorija atrodas poliklīnikas 3. Stāvā ejot cauri visiem gaiteņiem un klientiem jāsēž vienā Rindā ar Covid saslimušajiem. Parastie klienti ņem numuriņus, bet uz Covidu izsauc pēc vārda un uzvārda. Vēl par ko es biju pārsteigta, ka telpa, kur veic Covid testēšanu ir apvienota ar telpu, kur ņem asins analīzes pārējiem pacientiem un telpas atdala tikai pārvietojama širma, kura īsti neaizsargā. Sieviete, kura ņēma covid testus bija saģērbta speciālā covid tērpā, bet blakus saslimušajam atrodas cits klients bez covid tērpa. Kur loģika? Ja es saslimšu vismaz zināšu, ka dabūju jūsu laboratorijā. Viens logs bija vaļā, iekšā ledusskapis. Pēc sajūtas telpā bija ne vairāk kā 10 grādi. Jautājums kā strādāt otrai laborantei blakus telpā (var teikt vienā telpā) , kura ņem asins analīzes? Viņa pati gan jau ka rīt būs saaukstējusies vai dabūjusi covidu, jo strādā blakus atvērtam logam un visu dienu blakus ņem covid testus. Ārprāts. Tādu organizāciju vēl nebiju redzējusi. Ja nebūs reakcijas, rakstīšu Veselības ministrijai, lai zin laboratoriju, kura izplata covidu, nevis ievēro piesardzības pasākumus un neciena savus darbiniekus.

06.01.2022

V

A Aitishnjiks 07.01.2022

Pieņemšanas punktā Sadovņikova ielā uz covid analīzēm netiek pierakstīti pacienti ar simptomiem, aizdomām par saslimšanu vai kontaktpersonas, bet gan tikai tie, kuriem tests nepieciešams, piemēram, ceļošanai vai medicīniskai manipulācijai. Inficēšanās risks šajā vietā nav lielāks kā jebkurā citā medicīnas iestādē.

G Gulbenietis 07.01.2022

Ne līdz galam pa tēmai, bet izteikšos. Cik visāda vecuma cilvēki melo par simptomiem, ejot uz poliklīniku un rezultātā aplipina personālu. Vot to vajadzētu sodīt ar kriminālatbildību. Te neiet runa par nepraškām. Bet, ja zini, ka ir kāda smaga baļačka, iespējams kovids, nelien pie citiem..