www.sudzibas.lv E. Gulbja laboratorija Attieksme briesmīga!

E. Gulbja laboratorija - Attieksme briesmīga!

Biju Imantas E. Gulbja laboratorijā nodot analīzes. Neieteiktu nekādā gadījumā to vietu, vismaz ne pie sievietes ar melniem matiem un pīrsingu degunā, pirmo reizi mūžā mana locītava pēc asins noņemšanas ir zilumos, un man atrast vēnu nav problēma. Kā arī, pēc likuma man rokā nav jādod sava viedierīce, lai parādītu apdrošināšanas kartiņu, kas tagad ir digitālā veidā, bet man atcirta, ka viņai pašai esot jāredz un pieprasīja iedot viņai telefonu. Tā kā tas bija pirms asins noņemšanas, nolēmu nestrīdieties!

02.03.2020

I

L Lailailai 02.03.2020

Tad domā māsiņa atriebās par Tavu nevēlēšanos radīt polisi? Ja nopietni-tad zilumi pēc dūrieniem mēdz veidoties arī labu vēnu īpašniekiem. Tas nereti saistīts ar esošo veselības stāvokli, kur vīrusi un baktērijas var pa Inga asinsvadu sieniņas padarot tās trauslakas un pašu asinsvadu spazmas, palielinot risku pārdurt vēnu.

I Izabella13 10.03.2020

Nē, es domāju, ka māsiņa strādāja kā robots, bez cilvēku iejūtības. Jutos kā konveijerī, tas arī viss.
Par viedierīci rakstīju to tādēļ, ka tika pārkāptas manas tiesības. Ir bijuši gadījumi, ka šādi tiek nejauši telefons sasists, un kurš par to tad maksās? Tas vairāt tam, lai vadība informē savu personālu, ka viņi nav tiesīgi piepraīt ko šādu.

L Lailailai 02.03.2020

Apskatot jūsu roku foto, ka profesionālis iekomentēšu-esat “bālo un irdeno audu īpašniece) , kas nekad nepriecē med.personālu. Sausas konstitūcijas cilvēkiem ir vieglāka dzīve. Kas attiecas uz analīžu ņemšanu.

I Izabella13 10.03.2020

Tad kā profesionālis spēsiet atbildēt, kāpēc pa šiem 29 gadiem, man pirmo reizi ir kas šāds? + laiciņu atpakaļ biju VSC4, pēc kuras man nākamajā dienā nebija nekāda ziņas par, ka tiktu ņemtas asinis! Nekad nav bijusi problēmas ar zilumiem, varbūt mazs punktiņš nākamjā dienā, bet ne jau zila visa locītava.

S svaaaaaaa 02.04.2021

nomirsi no ziluma?

K KāpostuTītenis 02.03.2020

Visbiežāknun praktiski vienmēr, zilumi veidojās pēc analīzēm t.i neesat pietiekami ilgi turējusi saspiestu dūruma vietu. Ticiet vai ne, bet to stāsta arī maziem bērniem - ja roku nesalieksi, paliks zils.

I Izabella13 10.03.2020

To var stāstīt cilvēkam, kas nodod asinis pirmo reizi.

Pacco_al 03.03.2020

NU nākamreiz ejiet uz Centrālo laboratoriju un mēs gaidām jaunu stāstu, kas tur bija ne tā.

I Izabella13 10.03.2020

Kāds sakars? Es runāju konkrēti par Imantas filiāli, kur tiēšām vairs neatgriezīšos. +pameklējot info, uzgāju FB vienam ļoti līdzīgam gadījumam, kas bija oktobra beigās, tieši tāds pats stāsts. Ne visi cilvēki sūdzās sūdzēšanās pec, bet gan informēt citus, ka tā var notikt ne tikai ar viņu.