www.sudzibas.lv E. Gulbja laboratorija Attieksme pret māmiņām ar zīdainīšiem

E. Gulbja laboratorija. Ādažu filiāle. - Attieksme pret māmiņām ar zīdainīšiem

Labdien!
Vēlos padalīties ar šokējošu pieredzi. Lai visas jaunās māmiņas, var to ņemt vērā ejot uz Gulbja laboratorijas Ādažu filiāli.
Šorīt lieliskā garastāvoklī ar savu mazulīti (4 mēnesīši) devos uz iepriekš minēto laboratoriju, nodot iepriekš sagatavotu analīzi. Šī procedūra aizņem ne vairāk par trim minūtēm, par cik nekādas manipulācijas personālam nav jāveic. Palūdzu darbiniecei (paskaidrojot situāciju , ka man ir līdzi zīdainītis) pieņemt analīzi. Kārtīgi mani nolamājusi, tā lai lieliski dzird visa rinda, liekot man nākošreiz gaidīt ar visu bērniņu starp slimiem cilvēkiem un Dievs sazin kas vēl man gadīsies blakus, analīzi darbiniece pieņēma. Pateicos par to, ka vismaz šoreiz darbiniece pieņēma analīzi, jo bērniņš 4 cilvēku rindu 100% neizturētu (tie kam ir zīdainīši mani sapratīs :) ko nozīmē no āras ievest bērnu karstā, smakojošā , bezgaisa telpā , kur pins ar veciem , klepojošiem, šņaukājošiem cilvēkiem) devos mājās. Atnākot mājās nolēmu uzzvanīt šīs iestādes administrācijai un noskaidrot, vai tiešām jaunajām māmiņām jāsēž rindā kā minimums 30 minūtes dēļ 3 minūšu darba ? Sazvanīju šo numuriņu: 67801112 , kur mani ļoti laipna (šoreiz bez skaļas kliegšanas) darbiniece informēja: ka māmiņām ar zīdainīšiem:
1. Jānāk nodot analīzes pēcpusdienā , jo tad nēesot cilvēki.
Interesanti gan, cik kvalitatīvi varēs veikt 7:20 savāktas vielas analīzi ( jo tai ir jābūt tieši rīta vielai) , kuru es nodošu pēcpusdien? Ņemot vērā arī to, ka man nav medicīniskās izglītības un man nav ne jausmas kā šo vielu saglabāt...
2. Jaunās māmiņas , mums tiek piedāvāts variants atstāt savu zīdainīti, citēju: ar kādu cilvēku!
Tas arī ir bezgala interesants variants , jo nespēju iedomāties kā atrast 4 mēnešu bērniņam auklīti uz analīžu nodošanas gadījumiem.
3. Pēc Gulbja laboratorijas darbinieku kopīgām domām (šo variantu man ieteica gan pirmā, gan otrā darbiniece) vienkārši sēdēt un gaidīt, ne jau viņu bērni cietīs no slimībām un tiks vazāti pa slimnīcām.
Super! Meitenes, tā tik uz priekšu! Lai laba veselība Jūsu bērniem !
P.S.
Salīdzinājumam:
Ādažu slimnīcas personāls, ja redz māmiņu ar zīdainīti VIENMĒR pieņem bez rindas. Iznāk jebkurš darbinieks, skaisti pasaka, zīdainīš NEDRĪKST atrasties SLIMU cilvēku vidū, jo tie ļoti ātri SASLIMST! Un nekad es nēesmu dzirdējusi ne no viena cilvēka iebildumus pret mazu bērniņu , vai viņa māmiņu. :) Paldies Ādažu Slimnīcas Vadībai , kā arī citām iestādēm , kas ciena jaunās māmiņas. Lai Dievs Jūs sargā!

T

K Kauns 25.04.2017

Kas par muļķībām,ka urīnu uzreiz no paša rīta jāskrien nodot?
Vienmēr nodevu pēc pusdienlaika un neviena vaina nebija.
Izskatās,ka mazliet atpalikāt no dzīves. ;)

T tipu tapu 26.04.2017

Es nezinu pie kādiem kaktu dakteriem griežaties Jūs, bet mani profesionāļi strikti nosaka kad un kas jānodod!

K Kauns 26.04.2017

Pie tiem pašiem "kaktu dakteriem" pie kuriem arī Jūs ejat. :D

T tipu tapu 27.04.2017

Spriežot pēc Jūsu sniegtās informācijas , mums tomēr ir dažādi speciālisti ;)

A Analysis 09.08.2017

Ir analīzes, kuras uzrādīs pareizu rezultātu, tikai tādā gadījumā, ja ir pareizi noņemtas. Bieži nepieciešams nodot tieši rīta urīna analīzes... Nevis vakarā ņemtas

D Dontkillmyvibe 25.04.2017

Šaubos vai kāds no rindā sēdošajiem varētu izturēt zīdaiņa histērisko bļaušanu. Par visām šīm lietām vajadzēja domāt pirms taisīt bērnu. Visai pasaulei nav jānoliec galvas tavā priekšā, tikai tāpēc, ka tev ir bērns.

T tipu tapu 26.04.2017

Protams ka nav, es jau arī neprasu to darīt visai pasaulei :) Tikai ātri ieskriet un nodot analīzi, neradot bažas citiem apmeklētājaiem, lai viņiem nav jācieš bērna bļaušna. Tieši par to arī iet runa !

M Mystify 25.04.2017

Iesaku pirms tam pierakstīties Gulbja laboratorijā pa telefonu,pateiks pin kodu, ko ievadīt,lai saņemtu numuriņu. Tad var tikt noteiktā laikā bez rindas.

T tipu tapu 26.04.2017

Ādažu filiāle diemžēl pierakstu nepiedāvā. Tas būtu ideāls variants :)

Es tikai nesaprotu vienu, ar ko vesela "māmiņa", kura staipa zīdaini uz analīžu nodošanu(kur viņa klātbūtne nav nepieciešama) ir labāka par slimajiem cilvēkiem, kuri būdami slimi pacietīgi sēž rindā un gaida analīžu nodošanu? Nevajag izmantot zīdaini, kā aizsegu, lai nebūtu jāgaida rindā!

T tipu tapu 26.04.2017

Tad laikam, ja tā kārtīgi padomā māmiņa ir apslimusi :)

Nudien, slima, ja staipa līdzi zīdaini, lai arī viņš apslimst!

č Čupakabra 27.04.2017

Ei, analītiķi, kā tu domā, kam māmiņa var atstāt 4 mēnešus vecu bērniņu? Padomā ar galvu ne tikai jautrojies. Tas vispār ir samērojami? Sēdēt rindā, lai pēc tam tikai noliktu laboratorijā analīzēm domāto materiālu, ja citiem tajā pašā laikā proecdūras var būt ilgstošas (no pieredzes). Un laboratoriijas darbniecēm - fui! Tak paņem to analīzi un neskandalē.

K Kauns 27.04.2017

Pēc tam bauros,ka zīdaini aplipināja Gulbju laboratorijā :D

veesaa007 27.04.2017

Jā, nu brrrriesmīgi šokējoša pieredze! Īstenībā, ienākot tajā reģistratūrā, vispirms vajadzēja pajautāt tiem cilvēkiem, kas sēdēja rindā, vai viņiem NAV pretenzijas pret to, ka tu ar bērnu aiziesi bez rindas. A tā- vienkārši ignorējot rindā sēdētājus, aiziet bezkaunīgi pa priekšu. Ja pajautātu, 100% tevi palaistu bez rindas. Nu nevar visu attaisnot ar bērnu. Varbūt tajā rindā sēdēja kāds, kam tās 5 min bija ļoti svarīgas ( jāsteidzas uz autobusu, atprasījies no darba, caureja vai vienalga kas cits).

T tipu tapu 27.04.2017

Šim stāstam ir arī turpinājums :)
Šodien devos pie ārsta, lai uzzināt analīžu rezultātus un saņemt recepti. Nu kārtējais brīnums mani sagaidīja! Rezultāti dakterēm nemaz nav atsūtīti. Laikam darbiniece tik ļoti aizrāvās ar draudzeni (kas bija nākošā) apspriežot jaunumus , ka pat neizpildīja savus pamat pienākumus (atzīmēt kādiem ārstiem jānosūta atbilde).
P.S
Draudzenes šī darbiniece vienmēr pieņem bez rindas :) Tas aiņem tikai 20-25 minūtes. Tik labi zinu laiku, jo biju 6 un 8 grūtniecības mēnesī, kad pacietīgi gaidīju, kad meitenes izpļāpāsies :)
UN NEVIENAM RINDĀ NERADĀS NEKĀDI IEBILDUMI ! :)

veesaa007 27.04.2017

TAS, KA NEVIENS NEIZTEICĀS, NENOZĪMĒ, KA NEBIJA IEBILDUMU! Redzi, ir tāda lieta kā CIEŅA. Ja tu apkārtējos cilvēkus cieni un pajautā, vai viņiem nav iebildumu, ka ej bez rindas, tas rada pavisam citu iespaidu, nekā tu bezkaunīgi ej bez rindas.

T tipu tapu 27.04.2017

Es ļoti atvainojos, bet visu nakti nomocījusies sāpēs un vēl bērniņu barojot, man tiešām tas neienāca prātā :( Tā ir mana nolaidība, bet tas pilnīgi noteikti nedod tiesības nepildīt savus darba pienākumus !

T tipu tapu 30.04.2017

Gulbju laboratorijā Ādažos Ļoti lēna apkalpošana,garas rindas,rupjš personāls. Pacientus pieņem nu ļoti lēni,var gaidīt apmēram stundu pirms tevi pieņems. Komunikācijas kultūras Gulbju laboratorijā Ādažos vispār nav. Acimredzāmi personāls nemāk komunicēt ar pacientiem bet tikai ar analīžu materiāliem!

K Kauns 01.05.2017

Vai tad Gulbja laboratorija ir vienīgā vieta,kur var nodot analīzes? :D