www.sudzibas.lv E. Gulbja laboratorija 19.10.2021 Covid siekalu tests

E. Gulbja laboratorija - 19.10.2021 Covid siekalu tests

19. Oktobra vakarā Baložu ielas laboratorijas māsiņa atteicās pieņemt covid siekalu testu pēc pulkstens 19.00, pamatojot to ar nepareizu toni no klienta - manā personā - puses. Pēc viņas teiktā - ja tonis būtu atbilstošs, varētu sarunāt. Telpā bija vecāka sieviete, kura nesaprata testēšanas kārtību. Es - kā bērna aizbilstamā - pildīju anketu un reizē skaidroju sievietei, kā jārīkojas siekalu testa nodošanas gadījumā. Uz māsiņas agresīvo attieksmi pret šo sievieti un mani ar nepilngadīgu bērnu, bijām spiestas atstāt telpas. Arī agrāk, nododot analīzes pie šīs pašas māsiņas, esmu saskarušies ar naidpilnu attieksmi.

19.10.2021

Papildināts Kristīne Ezera 19.10.2021

Bija gadījums šajā laborotorijā, kad medpersonāls neizmantoja cimdus analīžu pieñemšanas laikā.

G Gulbenietis 20.10.2021

Ja tu mediķim māci, kā viņam viņa darbu darīt, tad ir normāli, ka ar sūdainu slotu padzina ;).

MURAKAMI 20.10.2021

"pamatojot to ar nepareizu toni no klienta - manā personā - puses." Tu neesi mediķis - netraucē strādāt professionāliem. Un kas tu esi, lai izmantot nepareizo toni? Tev tas ir vajadzīgs, neviss viņiem.

K Kristīne Ezera 20.10.2021

Nav jēgas te rakstīt. Aizklapēs tāpat ciet. Portālam zems reitings un tiek pārkāptas cilvēktiesības.

G Gulbenietis 20.10.2021

Lidl banāngalvām nav cilvēktiesību :D

K Kristīne Ezera 20.10.2021

Tas gan :D

I ilrgjefiho 21.10.2021

Jā, bet vai tad gulbenes bauri atšķiras no lidla banāngalvām

G Gulbenietis 21.10.2021

To sev pajautā, Vasja Banančikov :D

I ilrgjefiho 21.10.2021

Tu, baur, neesi kompetents atbildēt, ja? Skaidrs

G Gulbenietis 21.10.2021

Nav skaidrs, bjāča ;)