E Būvvadība SIA - Nemaksa

Sveik neiesaku nevienu šajā kantori stradat algu jums neredzēt tik ar solījumiem mak runāt nodarbojas ar meloracijam pa dzīvošanu viesu namos ku strādnieki dzīvo nau samaksājusī Rūjienas gala kad 4 viesu nami gaid jau gadu naudu te liek ka e buvadiba bet līgums pa visam cita firma.

J

L Leo111xx 25.09.2021

Strādāju tur agrāk.alga vienmēr bija un arī avansinu līdz algai varēja palūgt.

J janis duks 27.09.2021

tad tev paveicas

J janis duks 27.09.2021

a ko tad aizgaj prom ja jau vareja visu

L Leo111xx 03.10.2021

Jo alga maza un reizi mēnesī pa iepriekšējo menesi

Ebuvvadiba 25.04.2023

Sveiki,
Vēlētos atvainoties par kādreizējām nesaskaņām, ko es ticu ka varēja arī toreiz atrisināt. Žēl ka tas nav izdevies, mūsu rīcībā nav informācijas par neatmaksātām naktsmītnēm.
Algas darbiniekiem maksājam un visi ir apmierināti, ja jums ir vēl kādi pārmetumi, variet tos izteikt man un varbūt sanāks vienoties un izdzēst šo sūdzību, lai tas nebojā uzņēmuma tēlu, kurš agrāk varbūt ir iedragāts pašu vainas dēļ bet patreiz cenšamies to labot un pierādīt sevi kā labu sadarbības partneri.

jauku dienu vēlot,
E-būvvadība
20004220

J janis duks 20.05.2023

kad jus samaksasiet manu nopelnito tad ar varu iznemt atrak neko domaju ka tadi ir daudz kam nau samaksats

Ebuvvadiba 20.05.2023

Ja jums ir aizpildītas darba lapas vai kāds pierādījums kur, kādā objektā un ar kādu tehniku strādājāt tad varu mēģināt šo atrisināt. Ja tas ir vienkārši teikums internetā ka mēs nemaksājam tad nekādas vērtības tur nav, un pie rezultāta netiksiet.