e-butik - kvalitāte

Vēlos pasūdzēties par šo interneta veikalu (sieviešu apģērbi) kā arī citas lietas, kvalitāte šausmīga, jā protams, cenas ir adekvātas, bet labāk piekrāt vēl pāris latus un nopirkt dārgāk, bet kvalitatīvu, pēc pirmās mazgāšanas apģērbs (kleita un tūnika) izskatījās kā lupatas (tagad putekļus slauku), mazgāju ar rokām, viss kā nākas!!!
Neieskau iegādāties ši internetveikala preces!!! Nožēlosiet!

Z

B butik 22.11.2012

KAD JUS PERKAT UN KO TIESI? NOSAUCIET MODELUS. ES GRIBETU REDZET FOTO AR TAM LUPATAM JA NAV GRUTI ATSUTIET UN [slēpt]@E-BUTIK.LV . PIRMO REIZI TO DZIRDU PAR SAVIEM APGERBIEM. eS NESAJU PUSI NO SAVA SORTIMENTU UN NE AR VIENU LIETU VEL NEBIJA PROBLEMU VISPAR. VARBUT JUS NEPAREIZI MAZGAJAT VAI TA IR ANTIREKLAMA?
AR CIENU

B butik 22.11.2012

vsje ja ponjala kto eto. :))))) ochen prijatno!

K kaspars777 30.11.2012

kamdēļ iegādāties drēbes ineterneta veikalā, drēbes var iegādāties arī parastos veikalos (vai tad viņu ir maz?) un ja Jūs domājat, ka ir lētāk- nemaz, sākotnēji uzzinat, no kurienes ir tās drēbes, varbūt no Ķīnas, vai no tā paša ebay.com!!! Un Jūs varat būt apkrāpta ne tikai ar kvalitāti, bet arī ar izmaksām!!!

B butik 03.12.2012

A u kogo vi sprashivaete? v ljubom sluchae spasibo za kommentarii, plohoj otziv eto toze otziv. K radosti dovolnih klientov bolshe chem vas. Vsego horoshego!

Z Zane1978 03.12.2012

Cienījamā vai cienitais butik! mans komentārs nebija vērsts tieši uz Jūsu komercdarbību, bet vispārīgi uz visiem. K radosti dovolnih klientov bolshe chem vas ----> nav pierādīts fakts!!! Lai Jums veicas turpmāk!

B butik 03.12.2012

Kaspar i eshe takoj njuans, otkuda informacija chto veshi iz KItaja? vi javno ne bili u nas i ne pokupali nichego. potomu chto eto vse iz USA. i na birkah napisano Made in Usa!

I UVAZAEMAJA DACE, oj prostite ZANE... spasibo za otziv. Dokazivat nikomu ja nichego ne sobirajus. UDACHI VAM TOZE! i ostavte menja v pokoe!
P.S. esli hotite poobshatsja mzoem vstretitsja.

B butik 03.12.2012

da kak hotite tak i nazivajte :))))

B butik 03.12.2012

www.e-butik.lv :)))) Welcome :)

M MM2 03.12.2012

Отличное качество одежды. Как мужчина может судить о качестве женских платьев не понятно. А женщина свои обвинения по поводу "тряпочек" подкрепить ничем не смогла. Один словесный яд! Будем добрее друг к другу!

Spasibo :)

Spasibo!

M MM2 03.12.2012

Smikna ... Вам то точно это не известно! Ступайте с миром! Всех благ!:)

S Sofi 03.12.2012

Vēlos uzrakstīt par internetveikalu e-butik, esmu pārsteigta par vienas klientes uzrakstīto, ka slikta kvalitāte utt., neticiet, tā tiešām nav taisnība, jo esmu pastāvīga šī veikala kliente, pastāvīgi pasūtu preci, un ne vienu reizi nav bijis, ka neapmierinātu kvalitāte vai izmērs, vienmēr krāsa atbilst kā parādīts bildē. Ļoti pieņemama cena, minimāli pasta izdevumi, prece tiek uzreiz izsūtīta, jauka attieksme, pārsteiguma balviņas.
Lai vairāk būtu tādu internetveikalu, liels paldies! Silvija

Paldies Silvija :)

M MM2 04.12.2012

А Вас не удивляет, что Зане отвечает за Каспара? Запутались Вы как-то! Давайте закончим на этом! Все прекрасно понимают, что как негативные, так и позитивные отзывы могут писать подставные люди. Точка.

B butik 04.12.2012

Дорогие клиенты!
Спасибо за позитивные и негативные отзывы. Мы прислушаемся и будем стремиться к лучшему. Это не место для споров и дискусий. Всех с Наступающим Рождеством и Новым Годом! Удачи, везения и позитива Вам и вашим близким!

Ваш WWW.E-BUTIK.LV

K kaspars777 04.12.2012

cienījamais butik, es tikai pieļauju IESPĒJAMĪBU (krievi jau šo vārdu nesaprot), ka prece varētu būt no Ķīnas vai ebay.com. USA jau tāpati Ķīna vien ir :)
Mēs dzīvojam neatkarīgā valstī, kur ir dotas tiesības izteikties, vai ne tā? :) Un kāda starpība vai tas ir vīrietis un sieviete?!
MM2, tik tiešām pats brīnos, kāpēc mana atbilde pie komentāra ir no zane1978 profila datēta, laikam jau kaut kāds misēklis pašiem www.sudzibas.lv!
Smīkņa- laikam jau butik baidās, piesaucot talkā savas draudzenes (ilgadējās klientes) uzrakstīt kaut ko pozitīvu, tātād zane1978 savā mērā ir taisnība.
Es esmu izteicis tikai savu viedoklim, savai sievai un meitai no šī internetveikala neiegādāšos neko, jo jau ir aizdomas, ka kaut kas nav tīrs!!!

K kaspars777 04.12.2012

Sofi - reģistrēšanas datums Dec 3, 2012 - apliecinājums iepriekš pateiktam!
MM2 - reģistrēšanas datums Dec 3, 2012 - apliecinājums iepriekš pateiktam!

Z Zane1978 04.12.2012

P.S. esli hotite poobshatsja mzoem vstretitsja.

jūs esat dura!!!???? Pričom te kaut kāda Dace? ko gribu to arī rakstu, jūsu prece, ko es no jums nopirku ir NEKVALITATĪVA!!! Made in USA, bet īstenībā made in china!

O Oga22 25.12.2012

suudi vien!