www.sudzibas.lv e-baby.lv pircēju vazāšana aiz deguna

e-baby.lv - pircēju vazāšana aiz deguna

21. aprīlī pasūtīju ratiņu komplektu, tajā pašā dienā samaksāju avansu. Man kā bonuss tika piešķirta dāvana. Tika solīts, ka ratiņi tiks piegādāti 2 nedēļu laikā. Piekritu, jo bērns bija gaidāms jūnija vidū. Pie ratiņiem tā arī netiku. Sarakstījāmies un sazvanījāmies līdz pat jūlija vidum. Katru dienu 10 nedēļu garumā tika solīts, ka rīt būs prece noliktavā, bet tas tā nenotika, jo kā izrādās, ražotājs nespējot saražot šo preci pietiekamā daudzumā. Tā kā bērns jau bija piedzimis un rati bija ārkārtīgi nepieciešami, izvēlējāmies citu modeli vācijas interneta veikalā, kurš solīja piegādāt ratus 5 dienu laikā. Noticējām. Un atkal gaidījām. Šoreiz palūdzām e-baby pierādījumu, ka mūsu rati tiešām vācijas interneta veikalā ir pasūtīti. 5 min laikā mums tika pārskaitīta atpakaļ iemaksātā nauda + kompensācija. Nācās pirkt tādus ratus, kādi bija pieejami veikalā. Žēl.. Nevienam neiesaku šajā veikalā iegādāties preci, kas tajā brīdī nav uz vietas noliktavā.

A Andris 06.10.2010

Es par E-baby.lv neesmu dzirdējis nevienu labu vārdu. Draugiem gāja tieši tāpat. Pasūtīja preci, apmaksāja jo veikals teica, ka piegāde ir iespējama uzreiz, pēc tam tieši 28dienas gaidīja, kamēr prece tika piegādāta. Visu laiku tika atrasti jauni paskaidrojumi, kāpēc prece vēl netiek piegādāta. Turklāt, beigās kad prece tika saņemta, tai nebija nekādi pavaddokumenti vai marķējums latviešu valodā, līdz ar ko nepalika skaidrs kādas izcelsmes prece tā bija. Iesaku visiem uzmanīties ar pirkumiem interneta veikalos un palasīt atsauksmes par veikaliem no dažādiem avotiem.

E Egita Genese 15.11.2010

Pievienojos iepriekšējiem komentāriem. NEIEPĒRCIETIES ŠAJĀ E-VEIKALĀ!!! Preci man nepiegādā, patreiz mēģinu dabūt atpakaļ naudu!!

K Kate 16.11.2010

Ja nav piegādāta prece jāsūta firmai ierakstīta vēstule par pasūtījuma atsaukšanu. Un 30 dienu laikā maksājums jāatgriez šai firmai.

Z Zane 19.05.2011

Labdien. PTAC un mājas lapas sudzibas.lv administrācijai lūgums pārbaudīt šos ierakstus, jo ja ir bijusi kāda pasūtījuma kavēšanās, pasūtījuma piegāde ir veikta vienojoties ar klientu par piegādes termiņa kavēšanos vai arī ja preces piegādi nav bijis iespējams nodrošināt ir atgriezts maksājums.

O OlgaStrigajeva 23.05.2011

Šausmīgs interneta veikals nevienam neiesaku te iepirkties. Par viņiem vēl būtu jāsūdzas Bez Tabu vai Tautas Balsi lai cilvēki zina kadi viņi ir krāpnieki.Es ar viņiem cīnos par savu naudu. Katru dienu man sola, ka šodien pārskaitīs naudu bet ka nav tā nav.Un viss stulbākais ka lūdzies pats savu naudu.

н Надежда 06.07.2011

Также попались на этот магазин, ждем коляску с апреля месяца(заказ был сделан в марте, но нас предупредили, что будем ждать 4 недели+доставка), без проблем, подождем, через 4 недели были в риге, чисто случайно наш заказ пришел на 3 дня позже(когда мы уже уехали) и далее как в сказке, , чем дальше, тем страшнее, завтра завтра, скидки подарки, ребенок уже родился, срочно купили другую коляску, очередной срок нам ставят 8 июля, вместо изначального 19 апреля.Трудность в том, что мы еще из России.

а Алёна 03.10.2011

Отвратительный сайт, жаль, что невидела эти комментарии до заказа, всё таки надеялась, на честность наших граждан. Тоже закормили обещаниями, заказ ждём уже больше месяца, а обещали втечении 2 недель. Пытаюсь назад выбить деньги, пока что в ответ одни обещания, что перечислют завтра. На телефоны не отвечают. На месте сидеть не собираюсь, разбомблю к чертям эту шаражку, ненавижу, когда народ дурят!!!

I Ilona 25.11.2011

Es arī neiesaku pasūtīt preces šajā internetveikalā. Mēs pasūtījām ratus (labi, ka nesamaksājām!) un gaidījām 5 nedēļas, tā arī nesagaidījām. Nopirkām citur. Pa šo laiku bija kādi 3 meili, kur pārceļ piegādes datumus. Sazvanīt viņus nav iespējams un solījumus arī nepilda. Palasiet arī PTAC rakstu par šo veikalu, kur tika piespriesta soda nauda par klientu "vazāšanu aiz deguna". Nemaksājiet neko priekšapmaksā!