www.sudzibas.lv E Auto SIA Krāpšana, slikts serviss

E Auto SIA - Krāpšana, slikts serviss

Lieta tāda, vajadzēja jebkādā mašīnā braucoša stāvokļi, atradis, par 450 euro, ar apskati, pilnīgi veselu, nopircis, pēc nedēļas salūzis ģenerators, akumulatoru nelādē, un dzinējs pārkarsējas, antifrīzi elja izgājusi, jāmaina pompu, termostatu, ielikni zem galvas blīves, ģeneratoru restaurē, vai nu jāmaina, līgumu uztaisījis tāda veida, ka es viņām izdarīt neko nevaru, remonts maksas gandrīz, ka mašīnā, celjsh vinjai luznjos un izmesta vēja nauda, par tiem lūzumiem, tas dīleris noklusējis, rakstu, lai pie tā cilvēka neviens neko neņems, labu neko nepārdos, tikai nauda vēja aiziet un nervas ari, neko vinjsh nemainis un naudu neatgriezis, viņām galvenais izvairīties, no miskastes un dabūt naudu.

Z

A anse22 14.11.2022

Nesaprotu sudzibas jegu!
Tu gribeji jaunu auto pa 450 eiro nopirkt un braukt ar viņu ilgus gadus? Par tadu naudu šrots ieperk vecas mašinas.
Butu nopircis elektrisko skrejriteni jaunu pa to naudu un braucis.

Z Zenjok777 15.11.2022

Srots pienem,pa 200 euro un pat mazak,prieks reno 1992 gada,ta ir adekvata cena,biju pircis jau mashinas,bet tads gadijums pirmo reizi,ka ar mashinu nobraucis nedelju un celjsh vinai luznjos,sludinajumam jega ir,cits culveks izlasis un domas,pirkt tur kaut ko vaj nu labak citam,parastam cilvekam,no rokas panemt un vismaz lidz apskates beigas nobraukt,par 450 euro var mashinu ar apskati dabut sikumi bus,bet tos uztaisit var,bet mainit galvas blives ielikni,ta ir nopietna un darga problema,ka dzineis parkasets,vinjsh to nevarejis nezinat,tsapec ta mashina tur ari stavejusi,neviens nav nemis,es pasteidzos un panemis,negribas lai cits ta izdaritu un dabuj tik daudz problemas,srota,pat,par 50 euro pienem mashinas parbaudits,tik vecas,ka reno 19 ne ipashi vajadzigas,kam tu tas detaljas pardosi,cik vinjas palikushas uz celja,daudz neesmu redzejis.

A Andriskelm 15.11.2022

Kur atrodas E auto sia, kada auto?

Z Zenjok777 15.11.2022

juridiska adrese ropazhu iela 105-6,,iekraushanas adrese krustabaznicas iela 9a,mashina veca un nav darga,renualt 19,1992 gada,450 euro maksajusi,tadai cenai ari jabut,tapec,ka veca,bet mashinai jabut darba kartiba,bet pec nedeljas var sutit luznjos,parkarsejas dzineis,jamaina galvas blives ielikni,generators,pompa,termostats,remonts maksas,ka pati maksaja,ligumu ta uztaisijis,ka neko izdarit nevar,rakstu lai visi to biznismeni,iesmereju zin.

A Andriskelm 15.11.2022

Kada adrese E auto sia, un kada auto?

G Gulbenietis 15.11.2022

Ģeneratoram var pamērīt spriegumu ar multimetru. Labi, aķis var būt uzlādēts, uz to brīdi rādot norm, bet spriegumu var turēt ļoti slikti. Tāpēc to ne vienmēr var noteikt. Vispār, par lielu naudu labu autiņu var nopirkt, bet sievietēm un maziem puikām jāsaprot, ka cena atbilst stāvoklim. Ko labu atrast ir grūti par kapeikām, ja nav saprašanas.

Z Zenjok777 15.11.2022

pareizi pateikts,mashinai ir jaatbilst cenai un darba kartiba,nevis ta,ka saluzusi,aiz sturim,nav darga,tikai tapec,ka veca,neviss,cena maza,tapec var iesmeret visiem luznju.

E Eauto 31.05.2023

Sia Eauto. Cien.Zenjok777 Varējāt jau ar mani vismaz sazināties, pirms mani vainot krāpšanā, un sliktā servisā.

Diemžēl lietotiem auto un kā šajā gadijumā 30 gadus vecam Renault 19, būs regulāri nepieciešami remonti, tas ir jāsaprot un ar to ir jārēķinās.

Pērkot lietotu auto izvērtējiet savas spējas uzturēt to labā tehniskā kārtībā.

Ar cieņu Ritvars sia Eauto.

Z Zenjok777 31.05.2023

Tas ir saprotams,ka vecai mashinai,vajag remontu,ka jus domajiet,ka man ir bijis,nopirkt mashinu un pec menesha,atdot luznjos,ar jums es sazinajos,man pateikushi,jus ligumu redzetat,tur viss bijis rakstits,piedodiet,menesi laika saluzis,pec jusu vardiem restaurets generators un dzineis sacit sildities,lidz sarkanajiem atzimem,tas ir saprotams,ka tass ir viss,jus pardodat mashinu,man prieks,par jums,bet es bez neka palicis un ta ir taisniba,man ljoti patik mashinas,bet pie jums es vairs neieshu,zinu es vienu,labot tadas situacijas,neiens netaisas,ar jums es sazinajos,man ar atminju,viss ir normali,jusu atbildi ari dzirdejis,komentaru nav.