E-Agro, FB GeGe.lv SIA - Krāpšana

2021. Gada pirmajās janvāra dienās veicu apmaksu par pasūtīto gultu (ar matraci) un āra mājiņu, par pasūtījuma detaļām diskutējām jau no 2020. Gada oktobra, jau tad man vajadzēja būt piesardzīgai, jo ražotājs nesūtīja skices ko solīja, bet par naudas paskaitījumiem interesējās ļoti, bet tā kā paralēli lika ziņas par savu slimo bērniņu, izlēmu, ka gribu atbalstīt cilvēkus un veicu pasūtījumu!
Šobrīd ir 2022. Gada aprīlis, nav ne naudas, ne solītās mēbeles!
Sākumā pasūtījums tika atliks un atlikts, solījumi mijās ar klusuma periodiem, kad netika atbildēts uz manām vēstulēm par pasūtījuma izpildi! Uz telefona zvaniem netika atbildēts! Vēlāk 2021. Gada vasarā pieprasīju naudas atmaksu, sūtīju arī pirms tiesas brīdinājumu, kuru uzņēmums pat neuzskatīja par vajadzīgu saņemt savā pasta nodaļā, vēlāk konstatēju, ka vid uzlicis darbības aizliegumu, līdz ar ko sniegt tiesā prasību bija bezjēdzīgi.
Vēlāk pēc vairākkārtīgām sarakstēm uzņēmums tomēr solīja piegādāt mēbeles, jo manam bērnam gultiņa joprojām vajadzīga. Atkal atkārtojās tas pats, solījumi piegādāt jau konkrētos datumos netika pildīti un šobrīd atkal neviens neatbild uz manām vēstulēm!
Saprotu, ka ne man vienīgajai ir neērtības ar šo ražotāju, jo fb nav iespējas atstāt atsaukmes, visi ievietotie komentāri momentāli tiek izdzēsti!
Šobrīd ražotājs ir izveidojis mājas lapu kurā var pasūtīt mēbeles, tomēr no sirds iesaku būt piesardzīgiem, jo netiek sniegta jebkāda kontaktinformācijā, uzņēmuma rekvizīti un cita svarīga informācija, kuru var izmantot, ja rodas tāda nepieciešamība!