www.sudzibas.lv Dzv auto Sarusejusi aizmugurejie amisi

AtrisinātaDzv auto - Sarusejusi aizmugurejie amisi

Nopirku pirms menesa no sī plača mašīnu bet liekas ka nav drošs, autotransports jo ir aizmugures tiltam sarusejusi abi amīši,. Kā tirgotaji apgalvoja ka auto esot tiko no Vacijas un auto cena2350eiro un ka auto esot pa zolido(Aizmerets ka pat tehniska apskate neko tadu nepamanija izslaida cauri bez neviena aizradijuma)Ta es braukaju menesi var teikt ar neatbilstosi bistamu transport lidzekli. Pirms noskatat auto pie Dzv auto. Panemiet kartigu skruvgriezi un izejiet cauri apaksai ja jums liekas kautkas aizdomigs bakstiet droši cauri jo tie spečuki mak aizmeret ka nepamanisiet NEPĒRCIET KAĶI MAISĀ .

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Xxxxxz 07.11.2017

problemas ir atrisinatas ar dzv auto placi un Dzintaru Vilemsonu.

X

Oļegs Zatlers 24.09.2017

Gribeji auto par 2000Eur nopirkt jaunu ka no salona vai? Nu kur culveki var but tik mulkigas sudzibas rakstit...

X Xxxxxz 24.09.2017

Ne bet kaut cik sakarigu nevis sapuvusu kondzerbunģu

iDmore 25.09.2017

Es ieteiktu griezties pie CSDD ar sūdzību, kā tika apsekots šis auto.. Protams, ja skate nav ieta pirms gada..

X Xxxxxz 25.09.2017

Vienigais apasnieks lv un tada figna

X Xxxxxz 25.09.2017

Un skate ieta pirms menesa ar so iestadi vini drosi vien labi sadarbojas ja vel kac nav apmierinats ar dzv auto pirkto kasinu drosi rakstiet.

proverka777 30.09.2017

bļāviens, ja jus gribat nopirkt mašīnu autoplača tad vismaz vajag braukt uz autoservisu vispirms, lai to pārbaudīt! gan pie datora pieslegt, gan ritošo pacelt pārbaudīt ! neviens taču nepiespied pirk uzreiz

Dzintars Vilemsons 27.10.2017

Meriva, kuru nopirka Jānis (saucamais Xxxxxz), NEBIJA JAUNA, bet labā tehniskā un vizuālā kārtībā.
Visi autiņi 100%, kurus atvedam no Vācijas tiek pārbaudīti un sagatavoti tehniskajai apskatei un dodam garantiju ja kaut kas nebūs kārtībā tad to novērsīsim!
Tas ir arī minēts visos sludinājumos un mūsu mājaslapā. http://dzvauto.lv/
Visiem autiņiem, kurus pārdodam (arī Jāņa nopirktai Merivai), mēs piedāvājam pārbaudi veikt jebkurā pircēja izvēlētajā servisā, kā arī pircējs var izbraugt izmēginājuma braucienā.
No Jāņa, paņēmu uz maiņu nepārbaudot, kā pirmo iemaksu itkā labu (pēc viņa vārdiem) Audi A6 sedanu AR TEHNISKO APSKATI ķiršu sarkanu itkā ar nenozīmīgiem defektiem.
Aizvedām tā saucamo Audi uz šroti. Labi kad līdz tai tikām, jo uzvārījās motors tieši pirms galamērķa.
Ar cieņu
Dzintars Vilemsons

X Xxxxxz 06.11.2017

ja eu balku ko soliji nomainit vel sodieen, mainas un kada garantija fufelis, ka pie tevis aizsbraucu pec paris dienam ar sudzibu ka balka caura ja ok sametinaji bet neko vairak ka vina nevis ir caura bet gan sapuvusi. Un ka prasiju pa aclegu ka nevar normali aizslekt autinu ja pec nedelas piebrauc bet ,neko vairak tu man nesoliji ka taisisi vai ka kamer apnika man tava tuksa babelesana tu vienmer ta dari.

Dzintars Vilemsons 07.11.2017

Noruna mums bija, kad Jānis atbrauks pēc naudas par to detaļu.
Pagaidām nav neviens bijis?!?