www.sudzibas.lv Dzīvoljis Dzīvikļa īre

Dzīvoljis - Dzīvikļa īre

Īrēju Rīgā dzīvokli, pēc adreses Maskavas 279/2 50.dzīvokli. Saimniece Tatjana Korovina nenoslēdz īres līgumu(nodokļus nemaksā par dzīvokli, darbā strādā bez nodokļiem). Pēc aizbraukšanas lūdz apmaksāt kaut-kādus liekus rēķinus, apmaksāt elektrības starpību( it kā mēnesī mēs varējām patērēt tikai 100kw, bet pārējā elektrība maksā pa paugstināto tarifu kas patērēta šajā mēnesī). Tagad sāk prasīt pie maniem paziņām naudu, it kā es neapmaksāju rēķinus un tagad viņiem ir jāmaksā mans mistiskais rēķins. Ja arī ir apmaksāts rēķins viņa nekādus aliecinošos dokumentus nesniedz. Tāka cieniemajamie Īrnieki donājiet vai ir VĒRTS VĒRSTIES PIE TATJANAS KOROVINAS ADRESE MASKAVAS 279/2-50?

T

K konti 09.10.2011

tev, tolik, 3.klases beigusais, jadzivo visu gadu zem egles!!!

T ToIire 09.10.2011

Kaut tevi Korovina nospertu!

? ????? 10.10.2011

Lūk ---tas nozīmē ---ka šādus kā autors nedrīkst nekur ielaist uz īri ---beigās vēl par muļķi uztaisa šādi īrnieciņi----lai dzīvo zem egles šādi !!!Mūžu dzīvo ---m ūžu mācies---tālāk no šādiem!!!

J juris 12.10.2011

Toļik, saimniecei ir taisnība par elektrības tarifiem interesējies pie latenergo, varbūt tev paliks skaidrs. Nevajag apvainot cilvēkus pirms nēesi visu noskaidrojis