LV RU
www.sudzibas.lv Dzīvnieku SOS (Dzīvnieku draugs) Negribēja atdot grūsno kaķēni!

Dzīvnieku SOS (Dzīvnieku draugs) - Negribēja atdot grūsno kaķēni!

Vienu rītu kaķu ķerāji bija pievakuši arī mūsu grūsno mājas kaķenīti kas izstaigajas ārpus telpas. Pirms tam tika paradīts uz kaķeni ar pirkstu un pateikts lai tikai viņu neaiztiekot (Sievieti sauca Sandra). Lūgums tika ignorēts. Kaķis tika iebazts būri un aizvests uz patversmi. Tika zvanīts ar lūgumu atgriezt kaķi. Nereaģēja. Pateica ka atgriezīs tikai tad kad izsterelizēs. Kaķim 2 nedēļu laikā jadzemdē! Kada sterilizācīja??? Un ja tas ir mūsu kaķis , kapēc tie lemj dzemdēt viņai vai nē?
Skaidroja ka mums draud sods par nesterelizēto kaķu pastagu laukā. Griezāmies municipālajā policija. Teicam ja draud sods lai izraksta protokolu , ka mēs samaksāsīm, tikai lai mums atdot mūsu kaķi. Tie tikai pasmējas un teica ka tāda soda nav. Aizbraucam uz patversmi. Bet arī tur kaķi atgriezt mums negribēja. Rādīju pieradījumus (bildes telefonā) kas pierada ka tas tiešām ir mūsu kaķis. Bet nekā!!!!!!!!!!
Tikai tad kad mēs aizbraucam līdz policijas iecirknim , uzrakstījam iesniegumu. Mums iedeva izziņu patversmei, lai mums atdot kaķi. Policisti izbrinījas tadam gadījumam un novēlēja mums veiksmi kaķenes atgriešanai mājās! Mēs izterējam svētdienas laiku no 8 rīta līdz 15.30 un degvielu.

Kadreiz ta kaķene tika atrasta krūmos varga un aizlipušam strutainām acīm. Mēs to izarstējam, attarpojam un atstājam pie sevis. Kaķim nav dokumenti un vakcīnas, jo bija ļoti milīga. Nevarējam iedomāties ka būs tada skriešana ar viņu.
Kaķeniti mums atgrieza. Tagad viņai ir pase un vakcīna lai netraucēt valsts aizsardzības uzņēmumus kaķu atgriešanai no patversmes.

Tagad pēc pārdzīvota stressa kaķenei šausmīgi krīt spalva un veterinārārsts pabrīdīnāja ka kaķeni var piedzimst atrāk dēļ stressa.

Ielieku arī bildi, lai patversmes darbinieki iegaumē šo kaķeni un nākamreiz viņu neaiztiek, jo viņa turpinas dzīvot gan iekšā gan arā!!! Lai pieverš uzmanību tiešam slimiem un klaiņojošiem kaķiem!

Komentāri (14)

P podzija 30.07.2012

Potēta nebija, jo mīlīga! Vai tad mīlīgie ar trakumsērgu neslimo? Prātiņ, nāc mājās! Un kāpēc nesterilizēta kaķene apkārt vazājas, kamēr stāvoklī? Kur tagad kaķēnus liks?

R Roze 30.07.2012

Nesterilizēti dzīvneiki nedrīkst atrasties ārpus mājas vai dzīvokļa un trakumsērgas pote ir obligāta.Par to, ka nebija vakcinēta pienākas sods.Tā kā kaķenei nebija čipa un pases. patversmei bija pilnīgas tiesības neatdot kaķi un policija te, lai netēlo varoņus, jo tad kad viņiem tiešām kaut kas jādara pret dzīvnieku mocītājiem, viņi neko nav spējīgi izdarīt. Jūs esiet bezadbildīgi saimnieki!

Krotaa 30.07.2012

Varat visi nomierināties! Pateicoties Jūsu patversmes darbiniekiem kurus Jūs tagad te aizstavējat mincei piedzīma 3 keķēni bet viņai nebija piena.(visdrizāk pēc pārdzīvota stressa ka teica veterenārārsts) Es ar pipeti baroju katru kaķēnu. Viņa man zobos nesa klāt vienu kaķēnu lai es to pabaroju arī. Bet nevienu tā arī neizdevas izglābt! Katru rītu nesām arā no mājām nomirušo keķēnu. Jums varbūt prieks ka nomīra BEZŠĶIRNES kaķi, bet mums gan bija pārdzīvojums. kā arī pašai kaķēnei. Viņa vēl ilgi staigāja pa sturiem un meklēja mazos. Škirnes vai bezškirnes / kada starpība? Viņa ir mūsu ģimenes loceklis un mēs viņu mīlam!!!

I inka 30.07.2012

pabrīnījos par nežēlīgajiem Krotai veltītajiem komentāriem - laikam tā esat sapinušies noteikumos par potēm un siksniņām, ka tas ir svarīgāk par elementāru cilvēcību ...
Krotaa, Tu esi malacis, ka spēji uzņemties rūpes par krūmos atrastu dzīvnieku!
Jājautā, kur tad bija gudrie kaķu ķērāji? Un viņa iepriekšējie saimnieki? Kā arī pārgudrās interneta rējējas?
Ar kaķeni gan jau viss būs kārtībā! :)

Krotaa 31.07.2012

inka. Paldies par atbalstu. Var redzēt ka tevī vēl ir cilvēks kurš spēj parupēties par brāļiem mūsu maziem. Mums policīja arī bija pateikts, lai kads tā uztrauktos par bērnu ka mēs par kaķēni. Paldies arī municipālājai policījai (kur mēs dodāmies samaksāt mistisko sodu) par atbalstu!
Kaķenei viss kārtība! Tagad viņai ir visas potes un pase, lai nākamreiz nav jāskaras ar patversmes nekaunīgumu un šāda tipa komentāriem!

Z zaptesburka 31.07.2012

Krotaa - ko domā ar "šāda tipa komentāriem"? Kāda tipa - objektīviem un patiesiem? Kur cilvēki nevis ir aizkustināti par - ai, ai, paņēma klaiņojošu kaķeni, un skatās tikai labos nodomus, bet gan reāli izvērtē, ka nodomi ta' labi, bet rīcība nepareiza un neatbilstoša bija? Jo viss teiktais ir taisnība - TU atstāji bez uzraudzības un pienācīgas aprūpes grūsnu kaķeni, un TU nospradzināji viņas kaķēnus, atbilstoši nepabarojot vai neatdodot tos speciālistiem, kas būtu to izdarījuši.
Kaitina cilvēki, kas ar savu labo gribu tik un tā visu sačakarē, bet iedomājas, ka ir labāki par citiem, kas domā racionāli.

P pfff 31.07.2012

Man šitādu "saimnieci" nopērt gribētos... Johaidī, nesterilizēta bezšķirnes kaķene stāvoklī un vazājas apkārt pa pilsētu... Visas vārtrūmes pilnas ar kaķiem, bet nē - te vēl vajaga atļaut kaķenei palikt stāvoklī, dzemdēt un te brēkt par to, cik šausmīgi - paņēma viņas kaķeni...
Šī ir sūdzība? Šī nav sūdzība, šis ir pierādījums, ka TU vienkārši esi bezatbildīga kaza!
p.s. Man pašai ir kaķi, apčubināti un aprūpēti un besī šitādi dzīvnieku turētāji, kas tipa paņem, bet aprūpes faktriski nekādas... man žēl dzīvnieku, kas nonāk pie šitādiem saimniekiem... TU sākumā pieaudz, uzzini, kas ir rūpes un atbildība un tad tikai brūķē muti ar pārmetumiem.

R rojs2 31.07.2012

baigā kaķu mīlētāja, ļauj kaķim vazāties pa visurieni un tad te vēl pukst. tā tas kaķis arī pašai kādu sērgu uznesīs.

Krotaa 31.07.2012

Man trūks vārdu Jūsu komentiem! Pārspilēts jau 5 kārt. Es te netaisos nolidzīnāties līdz Jūsu līmenim un apsaukāties. Katram ir savs viedoklis! Tada sajūta ka jūs labāk zināt visu par esošo situāciju nekā es pati.
Lai Jums dzīvē veicas ar tadu attieksmi pret dzīvniekiem un cilvēkiem!

*Delfinka* 31.07.2012

Krotaa-Tu nepievers uzmanibu visiem negativajiem komentariem, viss tas ko raxta ir dzives neapmierinatiba, dusmas uz visu =), lai Tev veicas, nu bet to siksniņu tomer iegadajies, tad droši vien tie neaizstieks tavu kakeniti!

Z zaptesburka 01.08.2012

Domāju tieši to pašu, ko smīkņa - ok, varbūt sākumā likās, ka pati tiks galā un izbaros, bet, kad pirmais kaķulis nomira - saskaņā ar pašas "saimnieces" teikto - no nepietiekama uztura (tātad - nomira badā), veselais saprāts liktu apdomāt, ka tas, ko viņš dara, acīmredzot, nedarbojas, un būtu ar visiem kaķiem uz ātrāko jāiet pie vetārsta, lai izglābtu pārējos mazuļus.
Kārtējais gadījums ar "labajiem un mīkstsirdīgajiem" cilvēkiem, kas gan nav parāk apķērīgi, tāpēc visi cēlie nodomi nekam neder.

R Rakstu 06.08.2012

Ir saistošie noteikumi, kas paredz, ka ārā nedrīkst laist nesterilizētus dzīvniekus bez kakla siksnas. Un punkts. Ja turi pilsētas dzīvoklī dzīvnieku, rēķinies, ka viņš ir jāpieskata. Mums arī pagalmā klīst, , viena tāda mīlīga", visu laiku grūsna, piekrauj bērnu smilšu kastes un izkašņā puķu dobes. Ir bijis, ka caureja parauj kāpņu telpā. Ja paņēmi dzīvnieku, pieskati, un negaudo internetā, jo paši vien esat vainīgi!

V VellaP 27.10.2014

Forši. Mēs uz policiju, jo šis pats Dzīvnieku SOS vakar savācis pie mūsu mājām mūsu kaķi un arī netaisās atdot. Zvana ar draudiem un izspiešanu, un vēl vārdos sauc.

B blusujakte 22.11.2014

tādi viņi ir -tāds izspiesanas biznesiņš...ja vēl būtu kaut mazākā pārliecība, ka izspiešana ir uzturamo dzīvnieku labā

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes