Dzintra Garnele - Krapšana

Uzmanību, Krāpniece!
Vēlos brīdināt ļaudis par slīpētu krāpnieci Dzintru Garneli, tagadējais uzvārds Lipina, savulaik dzīvoja Vangažos, vēlāk Daugavpilī, tagad Vangažos, kura saistīta ar uzņēmumiem SIA Dilaga, tagad nosaukums mainīts uz SIA AM Progress, SIA Dila-G - jau likvidēts.
Minētā persona apkrāpa ne tikai savu biznesa partneri, izkrāpjot savulaik 180000 latu, bet izkrāpa naudu arī no pensionāriem, no kuriem viens bija I grupas invalīds, gribēdama atņemt viņiem vienīgo mājokli – dzīvokli Ādažos. Šiem notikumiem ir arī liecinieki.
Gadījumā, ja arī kādu no jums šī persona ir apkrāpusi vai kā citādi rīkojusies negodprātīgi, rakstiet uz e-pastu: [slēpt]@inbox.lv, lai varam kopīgi cīnīties ar šādiem krāpniekiem, nepieļaujot, ka tiek apkrāpti un piemānīti veci un nevarīgi cilvēki, kuri paši sevi nevar aizstāvēt!

A

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes