www.sudzibas.lv Dzintara Boulings Liepājā tehniskas problēmas un darbinieka attieksme,

Dzintara Boulings Liepājā - tehniskas problēmas un darbinieka attieksme,

25.08.2012 sestdienas pēcpusdienā pirmo un pēdējo reizi apmeklējām Dzintara Boulingu Liepājā. Gribējām spēlēt boulingu vienu stundu, bet laikam jau bojātā inventāra dēļ spēlējām tikai kādas 40 min, jo pārējo laiku sēdējām un gaidījām, kad darbinieki novērsīs tehniskas problēmas- proti, celiņa galā iesprūdušās bumbas.
Kad beidzām spēlēt un nodevām apavus, gaidīju darbinieku atvainošanos un atbilstošu atlaidi stundas samaksai. Tas nenotika! Tā vietā uz manu jautājumu, vai šīs tehniskās problēmas Jums liekas norma un vai taisaties to labot, darbinieks atbildēja ar pretjautājumu- ko es saprotot no boulinga tehniskā inventāra un aicināja mani parādīt, ko darīt, lai to labotu. Protams, arī paprasīja pilnu samaksu un darīja to visnotaļ lecīgā tonī.
Mūsu atpūta bija neatgriezeniski sabojāta un jutos tik aizvainota, ka neturpinot sarunu, aizgāju.
Neesmu Liepājniece, bet ja kāds šo iestādi zina, variet nodot tās vadībai mūsu nepatīkamo pieredzi.

Z zilais valis 27.08.2012

es būtu samaksājis 2/3 no prasītā
ja tie čalīši būtu lekušies, izsauktu policiju