DZIMTA VALODA - DZIMTA VALODA

DZIMTA VALODA

Man ir jautajums latviešiem: "Kāpēc Jūs neprotat rūnat savā valodā?".Kāpēc redzejot zīdaini Jūs savam bērnam teiksiet:"Skat, kads beibis!" atvainojet, bet Jusu valodā nav tādu vardu.

E ex... 29.03.2013

Tas patiešām drausmīgi, ka latvieši tā runā. Mēs- latvieši pārmetam krievvalodīgajiem, ka Viņi nemāk latviešu valodu, bet toties Viņi lieliski prot runāt savā valodā un Viņiem nav jālien svešā, lai izteiktos...

N Navaruizdomatniku 29.03.2013

O, nu nevajag!!! Latvieši un krievi savā valoda izmanto daudzus aizņēmumus no citām valodam: OK, mutere, tjūnings un daudz citi.
Tev, Alexa, pašai vārds ir uzrakstīts ne latviski, ne krieviski.

Ausainītis 29.03.2013

Idioti! Ja es varu saprat teiktā jēgu man ir pie vienas vietas, kādus jaunvārdus kurš lieto, kaut vai cietumnieku žargonu!

Nedzirdēju, lai krievi kādreiz teiktu ''mutere'':)))), bet ''tjunings'' ir internacionals vārds:)

Ausainīt, lielākā daļa lamu vārdu ir krievu valodā, bet tos nez kāpēc lieto latvieši... Mūsu valoda ir ļoti nabadzīga, diemžēl...

L Liene Bredaka 29.03.2013

Nautrēnu ielas piedzīvotāja, baigi gudri pateici! It kā neviens to nezinātu!

Ausainītis 29.03.2013

Nautrēnu ielas piedzīvotāja, šeit nebija runa par lamu vārdiem, bet gan sarunu valodu.

N Navaruizdomatniku 29.03.2013

Nautrēniete, tu nožēlo, ka latviešu valodā ir maz lamu vārdu?!?!?!?

B Balta_Puma 29.03.2013

Krievi un krieviski runājoši beztautībnieki savu valodu ir tā piesmējuši, ka ar pirkstu rādīt uz citiem...

Lienīt, kā redzu tomēr nezināja :)

S sooole 30.03.2013

Kā latviešiem nepatīk patiesība un cilveki, kas iestājas par citām valodām.

Latvieši vispār nemāk izteikties.

Piemēram kā normāls cilvēks var saprast vārdu ŠEPTĒT? vai arī kā var nosaukt nedzīvu būtni par seksīgu??Seksīga mašīna, seksīgi zābaki, utt. Cik gudram ir jābūt, ko?

Aprobežotie pajoliņi

D daina (misane) 30.03.2013

BEIBE, BEIBIS fui, drausmīgi!

Zandard 30.03.2013

pfff... cik var nemties ar tam valodam?

Mandalena 30.03.2013

Es pīlnigi piekritu! Vaiag rūnat lātviešu valoda mūsu valstī. Promjam no Latvias stulbi urlas! Bljiat

B bRAVO 01.04.2013

Mandalena -tu raksti kā tāda mandavoška!!! Tīri latviski, vai nē?

Dannii Disaster 02.04.2013

Smīkņa gan labi pateica par MANDAlenu un internetu kolhozaa. Haha.

Mandalena 02.04.2013

Smīķņa mus vairs netrauces, viņš ari urla prom no Latvia!

E eliotta 02.04.2013

A kas tur bij noticis, ka visi komentāri pazuda un tā? Smīkņa?

Mandalena 02.04.2013

tapac ka smīķņa lošara atkal aizmirsa izslēgt savu webkāmeru!

E eliotta 02.04.2013

Izskatās, ka tev ir uzradušies fani, kuri zog niku un gribot līdzināties tev, raksta komentārus. :-) cik skumji patiesībā!

Ausainītis 02.04.2013

Mazgadīgie smurguļi uzjautrinās!